Kategoriler
İsimler

Rüyada Serdar İsmi

Rüyada Serdar ismi neye delalet eder?

Annemin gördüğü bir rüyanın açıklanmasını rica ediyorum. Annem, erkek kardeşimi evlendirdiğini görmüş rüyasında. Aslında, öyle planlanmış bir şey yok. Ben en büyük çocuğum ve ablayım. Ve annemin gördüğü kardeşim benden sonraki erkek kardeşim. Ve en küçük erkek kardeşimizin bir arkadaşı var ve onlar evlenmeyi planlıyorlar.

Annem rüyasında ortanca kardeşimizi evlendirdiğini görmüş ve rüyasından memnun kalmış. “Olsun” demiş, “önce Serdar’ı evlendiririm, sonra en küçük kardeşimiz olan Sercan’ı evlendiririm” demiş. Bu rüyanın anlamını bize yazar misiniz. Çok teşekkürler, Saygılarımla,

Rüyada Serdar ismi yorumu

Pınar merhaba. Rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorumlanmalıdır, bazen görülen kişi ya da konu hakkında da bilgi verebilir. Annenizin rüyası iki unsur içermektedir; baskın unsur oğlunu evlendirmek, oğlunun evlendiğini görmek olup sekonder unsur oğlunu görmektir.

Rüyada erkek evlat servet, zenginlik manası taşır, maddi anlamda güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, oğlunu evlendirmek, çok hoş bir rüyadır ancak ilk akla geldiği gibi oğlunun evlilik yapması hakkında değil, oğlu ile alakalı bir kısmet, şans, fırsatın kapıda olduğunu simgeler. Bakınız evlenmek sayfası.

Serdar isminin anlamı başkumandan, başbuğ demektir. Rüyada Serdar ismini duymak, Serdar olarak çağrıldığını görmek, Bir olay üzerinde üstünlük sağlama anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir