Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sergi Görmek

Rüyada sergi görmek ne demek?

Merhabalar, Rüyada sergi görmekrüyamda annem, babam ve ben dolaşıyorduk, Charlie Chaplin ile ilgili bir sergi gibi bir şey açmışlardı oraya girdik, alt katta da tiyatro hazırlamışlardı, direk oraya indik. Tiyatro izlerken beni oyunculardan biri sahneye aldı ve kendimden beklemediğim performansı gösterdim. Oyuncular Amerikalı oyunculardı ama daha sonra tiyatro bittiğinde herkes dışarıdayken oyuncular Türk oyuncular oldu birden ama simaları çok fazla değişmedi. Bir de sahneye çıktığımda alkışlanıp alkışlanmadığımı hatırlayamıyorum ne desem yalan olur. Ama sahne küçük şirin bir sahneydi. Not: Konservatuvarda tiyatro bölümüne hazırlanıyorum.

İsim / Takma isim : Buse
Cinsiyetiniz : Bayan
Yaşınız : 20
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : karışık
Rüyanızın konusu : Sahneye Çıkmak
Anahtar kelimeler : Charlie Chaplin, sergiye gitmek, sergi gezmek,

Rüyada sergi görmek yorumu

Buse merhaba, gördüğün rüyanın, gerçek hayatında kafayı taktığın bir konun yansıması olma olasılığı oldukça yüksek görünmektedir. Bana göre budur. Rüyada sergi görmek, iş hayatında başarı, kazanç ve kazanılan parayla mülk sahibi olmak anlamına gelir.

Tiyatroya gitmek, gittiğini görmek yaşamınızda stressiz, huzurlu bir döneme girdiğini ifade eder. Rüyada tiyatro oyununda oynamak, genç bir kadın için, hayatının en önemli kararını verip, mutluluk getirecek değişiklik yapacağını simgeler. Bakınız tiyatro tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir