Rüyada Seri Sonu Görmek

Rüyada seri sonu görmek neye delalet eder?

Merhaba herkese, dün rüyamda anneannemi gördüm. Tatilmiş ve köye gitmişim, kapıyı açtım içeri girdim ananenim evinde her şey değişmişti, eski eşyalar gitmiş yepyeni beyaz mobilyalar gelmiş, eski perdelerin yerine bembeyaz perdeler asılmış, ev adeta bir stüdyoya benzemişti. Şok oldum, şaşırdım, ananeme görünce koştum, sarıldım, onu çok özlemiştim “anane sen bu eve ne yaptın böyle” dedim. Ananem hem bana sarılmış hem hasretle saçlarımı okşayıp kokluyordu ve bana “kızım burada bir seri sonu indirimi oldu, adamlar her şeyi neredeyse bedavaya verdi, bende ne bulduysam aldım” dedi bende “iyi yapmışsın, çok güzel olmuş, gözlerime inanamadım” dedim ama gözlerinde ve sesinde bir hüzün bir kırıklık vardı.

Sonra rüyamda öğrendim ki ananem çok hastaymış ve son günlerini yaşıyormuş ve dayımlar seri sonu ucuzluk diyerek bu eşyaları almışlar ve ananemin yıllardır istediği beyaz eşyaları alıp onu mutlu etmek istemişler. Seri sonu demeseler aldırmazmış. 27, kadın, sözlü, çalışıyor. Not gerçek hayatta annanem hasta ve kendisi köyde yaşıyor, çok istememize rağmen bu kurban bayramında biz gidemedik, annemle babam gittiler, acaba kötü bir şey mi olacak, onu çok özlüyorum.

Rüyada seri sonu görmek yorumu

Rüyada seri sonu görmekSevgili Meryem, büyük ihtimalle gördüğün bu rüya gerçek hayatında anneanneni çok özlemen ve bayramda çok istemene rağmen onu ziyarete gidememek konusunun zihnini meşgul ettiğini gösteriyor ve bunların bir yansımasını temsil ediyor. Rüyanın ana unsuru bu eşyaların beyaz olmasıdır ki bu hayırlara işarettir çünkü beyaz aydınlık, ferahlık, hayır sembolüdür. Bir büyüğün olarak hiç olmazsa bayramdan sonra anneanneni ziyaret edip ruhsal olarak rahatlamayı düşün derim.

Rüyada seri sonu bir şey görmek ilişkisel bağlar ve yükümlülükleri temsil eder. Kişinin ilişkisinde yerine getirmesi gereken şeyler konusunda daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatır. Seri sonu giyim, seri sonu elbise, seri sonu eşya, seri sonu ayakkabı, seri sonu takı görmek aynı anlama yorumlanır. Seri sonunda alışveriş yapmak rüyayı gören insanın gerçek yaşamında bazı bitmemiş, tamamlanmamış bir şeyler olduğunu gösterir. Seri sonu satış yapmak ise kişinin gerçek yaşamında bir durum ya da koşul karşısında kendini sıkışmış hissettiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir