Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şerliler Görmek

Rüyada şerliler görmek neye işarettir?

Merhaba, Ruyabul sitesini sık gördüğüm rüyalar sebebi ile hemen hemen günlük takip ediyorum diyebilirim. Sitedeki rumuzum Kardelen diye geçmektedir. Ben çok sık rüya gören ve gördüğü rüyaların çoğunu ayan beyan hatırlayan bir insanım. Ve ayrıca rüyalarımın çoğuda ya aynı gün ya da bir kaç gün içerisinde uyanık hayatımda birebir yaşamaktayım. Mesela sitenize yorum için anlattığım bir kaç rüyam vardı. Ortalama 2 hafta kadar oldu yazalı. En son geçen hafta bakmıştım yorum yapıldı mı diye, yapılmamış. Dün gece rüyamda yorum yaptığınızı ve okuduğumu gördüm, bugün ise yorumları okudum sitenizde. Hatta çıkan bir rüyamı anlatmıştım yorum için. Bozuk kombi diye. Rüyamı yorarken aşağıdaki tavsiyede bulunmuşsunuz.

“Bazı hassas kişilerin rüyalarında olacak gelişmeleri görmeleri bilinen bir konudur ve sizde bu şanslı, özel kişilerden birisiniz. Bu yeteneğin kıymetini bilip, doğru olarak değerlendirmelisiniz. ”

Lakin ben nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum. Sabaha kadar gördüğüm rüyalarda adeta 2. hayat yaşıyorum diyebilirim. Yakın çevremde olan birisine bahsettim bu durumdan, oda siz gibi aynı şeyi 6. hissimin çok kuvvetli olduğunu söyledi. Bazen ürkütücü rüyalarda görüyorum. Önceden çok korkardım ama artık o rüyalardan da korkmuyorum.

Mesela şerliler dönem dönem uğraşırlar rüyamda benimle, ama artık alıştığım için korkmuyorum artık.

Bazende çok güzel rüyalar görüyorum. Mesela dün gece; Parmaklarımın arasından yemyeşil kaygan bir şey dolaşıyordu ve bende onunla oynuyordum. Parmaklarımın arasında dolanıyor bir geliyor bir gidiyordu. Onu yakalamaya çalışıyorum ama tutamıyordum. Sürekli parmaklarımın arasından dolandı durdu. Su gibi bir şeydi. Görüyordum ama tutamıyordum. “Nedir bu” dedim, Dediler ki “O Peygamber efendimizdir. Onun nurudur. Gelir parmaklar arsında dolanır, dokunur, ama kimsenin elinde kalmaz, kayar gider ama sonra yine gelir, herkesledir ama kimseyle kalmaz” dedi bir ses. Ne yapmalıyım?

Rüyada şerliler görmek nasıl yorumlanır?

Mesajınız için teşekkür ederiz. Sizin gibi değerli kardeşlerimizle karşılaşmak bizi mutlu ediyor. Rüyalar hakkında henüz tam bir açıklama yapılamamıştır, ancak yüzyıllar süren bilgi birikimlerine dayanılarak kimi gruplamalar, açıklamalar yapılmaktadır.

Psikiyatri temelli rüya gruplamasında üçüncü tür rüyalar olarak tanımlanan rüyalar; Oldugu gibi günlük yaşamda gerçekleşenlerdir. Gerçekleşecek BAZI OLAYLARI “her şey değil” rüyada görebilme yeteneğinin Peygamberlere verildiğini biliyoruz. Ancak kimi insanlar ( genellikle çocuklar ) rüyalarında olacakları görebilmekte ya da gördükleri gerçekleşmektedir. Benim kişisel düşüncem, hassas yapıda olan, ruhu tertemiz, kötülüklerden uzak kalan kişiler bu tür DEĞERLİ RÜYALAR görebilmektedir.

Örneğin iflas etmiş bir işadamı ziyaretçimiz ( rüyayı ilk gönderdiğinde biz bunları bilmiyorduk ) rüyasını bize yazmış ve kendisine “rüya yorumunun yapmayı planladığı işten uzak durması gerektiğini yazmış idik”. Gerçekten de o misafirimiz kendisini iflasa sürükleyenler hakkında çok çok kötü şeyler planlamakta imiş ve bu rüya üzerine bundan vazgeçti. Ailesiyle yurt dışına yerleşti, şu an çok mutlu bir yaşamı var.

Bence sizde değerli rüya görme yeteneğine sahip olan nadir kişilerden birisiniz. Bunun kıymetini bilin derken şunları kastediyorum.
* doğruluk ve iyilik yolundaki çizginizden sapmayın.
* rüyalarınızı kimseye anlatmayın.
* rüyalarınızda gördüğünüz şeylerden elde ettiğiniz kazanımların zekatını mutlaka verin. Örneğin maddi bir kazanç sağlarsanız yardıma gereksinimi olanlara yardım edin, bineceğiniz servisin kaza yapacağını görürseniz arkadaşlarınızı uyarın (ancak rüyada gördüğünüzü söyleyerek değil, farklı bir şey deneyerek) ya da bende olduğu gibi sınavda çıkacak soruları görürseniz gereksinimi olan arkadaşlarınıza direk soruları değil hangi konulardan gelebileceğini bildirin.

Bugünkü rüyanıza gelirsek; rüyanın ilahi bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Eller ve parmaklar, beynin emirlerine uyarak istediğimiz eylemleri yapan organlarımızdır. Ellerin güzelliği ruhun güzelliğini yansıtır.
Kaygan maddenin parmaklarınızın arasında dolaşması, ellerinizle yaptığınız, yapacağınız işler konusunda bir uyarı veya özellikle elleriniz – parmaklarınızın korunduğunu işaret eden bir rüya olabilir ya da ruhunuzun güzelliğini hiç bozmamak gerektiğini hatırlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir