Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Serseri Görmek

Rüyada serseri birini görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda abim yengem ve ben gezmeye gitmek için evden çıktık ve beklediğimiz otobüs bir türlü gelmedi, havada karardığından eve dönmeye karar verdik. Yolda 3 serseri bizi rahatsız ediyor, içlerinden bir tanesi elinde bıçak ile (falçata gibi) beni dürtüp duruyor. Önce ses çıkarmıyorum, yapmaya devam edince yaptığı şeyi durdurmasını istiyorum, devam edince sinirlenip ensesinden yakalıyorum ve kolumun altına alarak eve doğru koşar adımlarla ilerliyorum, oda kolumu ısırarak kurtulmaya çalışırken kolumun altına bir bakıyorum o kişi kediye dönüşmüş ve arkadaşları da köpeğe dönüşmüş.

Biri beyaz küçük süs köpeği gibi bir şey, eve yaklaşınca kediyi salıyorum, oda koşup arkadaşlarının yanına gidiyor. Onları toplayıp bana saldırmaya geliyorlar. Bende evimi öğrenmesinler diye başka yere gidiyorum. Orada arkadaşlarından beyaz olan köpek oraya bir yere saklanmış korkudan, beni görünce de iyice korkuyor. Bende o telaşla başka bir eve (komşumuza) doğru yöneliyorum. izimi kaybettiriyorum.

Rüyada serseri görmek tabiri

Beyza merhaba, Bu enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya gerçekten çok önemli ve iç dünyan, düşüncelerin hakkında kıymetli bilgiler veriyor. Keşke hakkında bilgi verseydin o zaman sağlıklı yorum yapılabilirdi, bu yüzden rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermenizi istiyoruz.

Rüyada serseri görmek, serseri birini görmek kaliteli bir yaşam için bazı özelliklerinizden uzaklaşmak, değişmek gerektiğini ifade eder.

Serseri adamın seni bıçakla rahatsız etmesi gerçek hayatında bazı talihsizlikler yaşadığını / yaşayacağını temsil etmektedir (bunların 3 adet olması ya da 3 konuda olması muhtemel). serserinin birini yakalamış olman senin bu şanssızlıklar ile mücadele edecek gücün olduğunu ve yeneceğini temsil ederken,  adamların kedi ve köpeğe dönüştüklerini görmen ise aslında içinde bulunduğun şansızlıklardan kurtulup kendini özgür hissedeceğin, yaratıcı yeteneğini sergileyeceğin (kedi bunu simgelemekte) yaşam sürmek istediğini ve gerçek dostlarla bir arada olmak istediğini (köpek bunu anlatmaktadır) göstermektedir. Ama bunların olup olmayacağı yönünde net bilgi yok.

Rüyada serseri hakkında diğer bilgiler

Rüyada serseri olmak, serseri olduğunu görmek, bir isyan gösterir, yaşamınızda sizi çevreleyen kimi normların kendi kişisel seçim ya da özgürlük anlayışınız ile zıt olduğunu gösterir.

Not: avare, aylak, başıboş, berduş, haşarat, haylaz, hayta, hergele, hippi, kabadayı, köpük, külhanbeyi, maceracı, mahalle çocuğu, salma, serüvenci, sokak çocuğu, sürtük, yersiz, yurtsuz, zıpır terimlerinin rüya açıklaması da benzer şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir