Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ses Görmek

Rüyada ses görmek neye işarettir?

Rüyada ses duymakMerhaba, 13.10.2013 tarihinde eşim, annemlere gitmek üzere oğlumla beni otogara bıraktı. 14.10.2013 tarihinde sabah kalktığımda (Kurban bayramı arefe gecesi) uyanıklık hissi ile beraber muhtemelen uyurken bir ses duydum. Bu ses tarafından bana “15 gün içinde eşin büyük bir kaza geçirecek ve yoğun bakımda kalacak. O da bir fanidir. Ona bunları söyle” denildi.

Ayrıca, sabah kalktığım zaman 8 yaşındaki oğlum “anne rüyamda bana telefon ettin, baban yoğun bakımda dedin” dedi. Eşime bunları anlattım ve o da tedirgin oldu. Tüm bunların ne anlama geldiğini en kısa zamanda yorumlarsanız memnun olurum.

İsim / Takma isim : ZGK
Cinsiyetiniz : Kadın
Yaşınız : 31
Medeni durumunuz : Evli
Şu anki ruh haliniz : tedirgin
Rüyanızın konusu : eşimin kaza geçirmesi
Anahtar kelimeler : kaza, ölüm, yoğun bakım

Rüyada ses görmek yorumu

Rüyada ses duymak, kendi duygularınız ya da başkalarının duyguları ile uyum içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada gaipten ses duymak, gaipten ses duyduğunu görmek, gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir. Gaip kelimesi bilinmeyen, görünmeyen, görünmez alem, kayıp, namevcut, yitik anlamlarını taşır.

Bana göre rüyanız gaipten ses duymak tanımana uymaktadır, çünkü kimin sesi belli değil. Ancak mesaj olumsuz olduğu için içinizdeki kötü tarafın etkin olduğunu göstermekte, bundan kurtulmak için arınmalı, olumlu düşünmeli, dua ve hayırdan eksik durmamalısınız. Lütfen Allah’a sığının, ondan her şeyin hayırlısını isteyin.

Rüyada ses duymak hakkında ilave bilgiler

Rüyada kendisine sesli olarak bir mesaj verilmesi, bir şey söylenmesi, verilen mesajın anlamını incelemek, ona dikkat etmek gerektiğini gösterir.

Rüyada insanın sesler duyması fakat sesleri tanıyamaması, kendisiyle ilgili bir sorun hakkında doğru olmayan bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada birine veya bir şeye seslenmek, seslendiğini görmek duygularda iniş çıkışlar yaşandığını ifade eder.

Rüyada sesinin kısıldığını görmek, ses kısılması, sesi kısılmak, rüyasında sesinin çıkmadığını görmek, yaşamınızda şu anda sahip olduğunuz zenginlik, lüks, sağlık gibi şeylerin kıymetini bilip, savurganlık yapmamanız, kötü günlerin gelebileceğini akıldan çıkarmamanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Ses Görmek” için 3 yanıt

Rüyada evde ses duymak
Rüyamda evimde bir odanın kapı arkasındayken ses duydum, insan kılığına girmiş cin idi, ben gelmemesi için bağırırken o kapı altından rüzgarla geldi, gelirken halıyı ikiye ayırarak geldi, insana ait bedeni tam karşımda iken ruhu içimdeydi ve ondan zevk alıyordum, öyle birlikte oluyorduk.(Kapı arkasındayken beni ne kadar sevdiğini ve artık yanımda olmamasına dayanamadığını anlatıyordu) daha sonrasında onun yanıma gelmesini ben istiyordum, eşim var ama ben seni istiyorum diyordum. Bunun sebebi nedir acaba lütfen cevapsız bırakmayın.
gül, 20, Kadın, Evli, Çalışmıyor, mutlu

Rüyada ses duyulması, kendi duygularınız ya da başkalarının duyguları ile uyum içinde olduğunuzu gösterir.
Rüyada cin görmek, Hayatınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir.
Rüyada içine cin girmesi, bu rüya gerçek yaşamınızda daha kaygısız olmak gerektiğini anlatır, gereksiz endişelerle kendinizi yıprattığını gösterir.
Rüyada cin ile birlikte olmak, özel yaşamınızda bazı şeylerin yolunda gitmediğini, büyük ihtimalle eşinizden beklediğini ilgi ve sevgiyi bulamadığınızı gösteren değerli bir rüyadır. Bakınız rüyada cin görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir