Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ses Kısılması

Rüyada sesinin kısıldığını görmek neye işarettir?

Rüyada sesinin kısıldığını görmek

Rüyamda evime geliyorum. Ev kalabalık, içeri girdiğimde ev sahibi komşularının düğünü var diye evi onlara açmış. Gelen misafirler çok rahat, her şeyi kullanıyorlar. Arkadaşlarımın odasını karıştırmışlar, çok kızıyorum ama boğazım ağrıdığı için sesim çok kısık çıkıyor.

Neyse sonunda ikna oluyorlar, evden çıkıyorlar ve bir avuç dolusu bozuk para kucağıma koyuyorlar ben almamakta diretiyorum ama alıp almadığımı hatırlamıyorum. Benim rüyadan tedirgin olarak uyanmamın sebebi sesimin kısık çıkması ve evde kalabalığın çok olması idi. Lütfen söyler misinizi rüyada ses kısılması görmek ne demek, rüyada sesinin kısıldığını görmek ne mana taşır?

Takma isim : ayşemm
Yaşınız : 27
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : karamsar
Anahtar kelime : sesin kısık çıkması, sesinin kısıldığını görmek,boğaz ağrısı,bozuk para

Rüyada ses kısılması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda komşular, izinsiz evinde düğün yapılması, misafirler, kalabalık, bozuk para verilmesi gibi bir çok olay var ancak ana tema rüyada sesinin kısıldığını görmek olup;

Rüyada ses kısılması görmek, sesi kısılmak, sesinin çıkmadığını, rüyada sesinin kısıldığını görmek, yaşamınızda şu anda sahip olduğunuz zenginlik, lüks, sağlık gibi şeylerin kıymetini bilip, savurganlık yapmamanız, kötü günlerin gelebileceğini akıldan çıkarmamanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada boğazının ağrıdığını görmek, rüyada boğaz ağrısı çekmek, gururunuzun esiri olmamanız gerektiğini, zorluklar ve sorunlar karşısında ne hissettiğinizi iyi anlamınız gerektiğini işaret eder. Rüyada evinin düğün sebebiyle kalabalık olduğunu görmek iyiye delalet olup, engelleri aşıp, mutluluğa erişeceğini gösterir. Rüyada misafir gelmesi ise reel hayatta insanlar güçlü ve iyi ilişkiler kurma konusunda başarılı olduğunuzu temsil eder. Rüyada bozukluk para görmek, dikkatli olmazsanız iş hayatında başarısızlıklarla karşılaşacağına, aşk hayatınızda ise sorunlar olacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ses görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ses Kısılması” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir