Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sesinin Kısıldığını Görmek

Rüyada sesinin kısılması neye çıkar?

Kayın pederim ile uzun süredir dargınız. Bugün sabaha karşı gördüm rüyamı. Kayın pederim ve eşim karşılıklı oturuyorlardı. Eşim bana “bak durum senin dediğin gibiymiş” dedi. Bende sonra kayın pederime bana söylediklerinin hesabını soruyordum. O önüne bakıyordu, arada sesim kısılıyordu, önüne baktığı için sesimi duyuramıyordum.

Bir süre bekleyip konuşmayı denediğimde bir iki kelimeden sonra yine sesim kısılıyordu. Derdimi bir türlü anlatamadım. Bana kızı gibi davranmaya çalışıyordu, öpüyordu. O arada uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada sesinin kısıldığını görmek neye yorulur?

Sevgi merhaba,

Rüyada kayın pederini görmek akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla tartışmak anlamına gelir.
Rüyada kayınpederinizi neşeli gördüyseniz aile içindeki huzur ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

Dikkat edilirse her ikisi de sorun işaret etmekte, sesinizin kısıldığını görmeniz ise gerçek hayatta kendini ifade etmekte, duygu ve düşüncelerinizi anlatmakta zorluk çektiğinizi göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ses görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir