Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sessiz Ağlamak

Rüyada sessiz ağlamak neye işaret eder?

Merhaba.  Oğlum babasını 1 yıl önce kaybetti, dün gece rüyasında görmüş. Rüyada babasına sarılıp sessizce ağlamış. Babası oğluma “az kaldı, yakında yanıma geleceksin” demiş. Oğlum uyandığımda da “çok ağladım, özlemişim” dedi. Anne olarak tedirginim, yorumunuzu saygıyla bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada sessiz ağlamak neye yorumlanır?

Öncelikle tedirgin olmanıza gerek olmadığını söylemek istiyorum. Allah eşinize rahmet, sizlere sabır versin.

Rüyada rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Demek ki oğlunuz babasının eksikliğini hissediyor ve bu rüyalarına yansıyor.

Rüyada sessiz ağlamak, sessizce ağladığını görmek, çaresizlik, zorluklar ve hayal kırıklıklarınızı kimseye anlatamadığınızı, söyleyemediğini ve birileriyle iletişim kurma ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sessiz Ağlamak” için 4 yanıt

Rüyada oğlunun ağladığını görmek
Annem rüyasında karşımda 2 kız kardeşin bulunduğunu ve bana “oğlum ablasına değil kardeşine bak” dediğini ve benimde ışıklar içinde sarışın mavi gözlü kıza bakıp ağladığımı ve annemin de “oğlum neden ağlıyorsun” dediğini ve benim de “anne sus kız benden elektrik aldı, onu anladım” dediğimi söyledi. Bu nedir? yorumlar mısınız?

Gökhan merhaba,
Keşke hakkında biraz bilgi verseydin, yaşın, medeni halin, işin gibi.
Bana göre annenizin rüyası, sizin hakkınızdaki endişeleri ifade etmektedir.

Rüyada öğretmeninin ayrılacağını ve buna ağladığını görmek neye işarettir
Rüyamda lise öğretmenimi görüyorum, okuldan ayrılacağını söylüyor. Benimde gözlerim doluyor hemen. Gideceği sırada görüyorum ve son bir “hoşça kal” diyorum.
Gittikten hemen sonrada başlıyorum yine ağlamaya ama çok ağlıyorum. Uyandığımda gözümden yaşlar geldi gerçek gibiydi.
Ayrıca rüyamda eski sevgilimi de gördüm ama öyle pek konuşmuyorum. 2 oldu geçenlerde de görmüştüm. Bana bu rüyayı açıklar mısınız rica etsem. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler

Rüyada eski öğretmeni görmek ya da mevcut öğretmenini görmek sizin bazı tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyada ağlamak, büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini gösterir. Rüyada ağladığını görmeniz yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak kişinin rüyada ağlaması, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir