Rüyada Sessiz Ağlamaya Başlamak

Rüyada sessiz ağlamaya başlamak neye delalet eder?

Rüyamda bizim bölümde sürekli gördüğüm, bu yaz dönemi stajında tanışma fırsatı bulduğum ve kendisinden hoşlandığım arkadaşımı gördüm. Bir şey oluyor anlayamadığım ve ben onun karşısında sessizce ağlamaya başlıyorum. O da beni böyle görünce kolumdan sıvazlar gibi tutuyor ve birden o da sesli sesli ağlamaya başlıyor.

Bana ”Seni böyle görmeye dayanamıyorum,lütfen böyle yapma.” diyor. Konuşmuyorum sadece niye der gibi bakıyorum suratına. Ardından ”Seni seviyorum ve seni böyle görmek istemiyorum.” deyip boynuma sarılıyor ve ağlamaya devam ediyor. Ben bu hareketine ve bana bunları demiş olmasına anlam veremeyerek ona ”Ben de seni seviyorum. Hep çekindim bunu sana söylemeye bu ana kadar çünkü sevgilinden yeni ayrılmış idin, korkuyordum seni kaybederim diye”. Ben bunu dedikten sonra seslice gülmeye başlıyor. Rüyamda bu halimiz burada böyle bitiyor ve bir anda sevgili olmuş onunla konuşur halde görüyorum kendimi.

Acaba bu kızdan hoşlanıyorum diye etkilendim de rüyama mı girdi. Stajım 12 Temmuzda bitti bugüne kadar bir kere konuştuk, sık konuşsak etkilendim diyeceğim. Sevgilisinden yaklaşık 2 ay oldu ayrılalı. Doğal olarak çekingenlik var bende bir yandan da olmasını çok istiyorum.

Kimden: Okan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Hiçbir şeyden beklentim kalmamış gibi umutsuz diyebilirim
Anahtar kelimeler: sevgili,ağlamak

Rüyada sessiz ağlamaya başlamak nasıl yorumlanır?

Okan merhaba. Gördüğün rüya kesinlikle bir mesaj vermiyor, bir anlam taşımıyor. Gördüğün rüya zihnini fazlasıyla meşgul eden bir konunun uykudaki yansımasıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir