Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sessiz Şarkı Söyleyen Birini Görmek

Rüyada sessiz şarkı söyleyen birini görmek nedir?

Rüyamda kocaman bir kurs yeri gördüm. Ne enine ne boyuna bakmakla bitmez. Kapılar ardına kapılar açılıyordu, ben sürekli gülüyordum, sanki kalbim gerçekten atıyordu. Hissettim. Sonra bir kadın ve bir erkek gördüm sessizce şarkı söyleyen. Oturup biraz eşlik ettim daha sonra iki kişi daha geldi. Onların odaya girmesiyle herkes sustu ve uyandım. Sevinç, 09 Şubat 2012.

Rüya unsurları kurs yeri, açık kapılar, bir kadın bir erkek, şarkı söylemek, sessiz şarkı, şarkı söylemek

Rüyada sessiz şarkı söyleyen birini görmek yorumu

Gördüğünüz rüya kişisel gelişim ifadesidir. Yaşamınızda bazı şeylerin eksikliğini, eksik olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Bu eksikleri tamamladığınız anda yaşamınızda üzüntü ve keder kalmayacağını işaret etmektedir.

“Rüyada Sessiz Şarkı Söyleyen Birini Görmek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamda arkadaşlarımla bir kurs yerindeydik bir arkadaşımızı koroya katmaya çalışıyorduk bizde bir şarkı söylemeye karar verdik bir şarkı açtık söylemeye başladık onların sesli bir şekilde söyleyip söylemediklerini bilmiyorum ama onlar koro ileyken ve sahnedeyken ben onlarla değildim onlardan biraz daha uzaktaydım ben sesziz ve dudaklarımı oynatarak söylüyordum sesim hiç çıkmıyordu daha sonra ona katılmasını söyledim ve uyandım bubuntabirini yaparmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir