Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sessizlik

Rüyada sessizlik görmek neye çıkar?

Merhaba, 36 yasında erkek biriyim. Dün gece rüyamda yeniden liseye gittiğimi gördüm ama okulda bir gariplik vardı ve okulu sessizlik kaplamıştı, hiç kimseler yoktu, adım Şenol olarak değişmişti, ben “benim adım bu değil” diyorum fakat “annenler değiştirdi al bak adın bu” diyorlar nedir anlamı? şimdiden teşekkürler.

Rüyada sessizlik görmek yorumu

Gördüğünüz rüya temel itibariyle gerçek yaşamanızda değişim ihtiyacı çektiğinizi simgelemekte, yakın bir zamanda önemli değişiklikler olacağını temsil etmektedir.

Mezun olduğu halde eski okuluna gittiğini görmek rüyayı gören insanın reel yaşamında önemli bir gelişim yahut değişim içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda kişinin bu elde ettiği ilerlemenin farkında olmadığını simgeler. Rüyada sessizlik görmek düşünce hayatı açısından kişinin sakin olmaya ihtiyacı olduğunu temsil ederken aynı zamanda gerçek yaşamda aklı ile ruhsal dengeyi yeniden kurması gerektiğini de ifade edebilir.

Rüyada başka bir isim ile çağrılmak rüyada geçen ismin anlamı ile yorumlanır. Siz rüyada Şenol olarak çağrılıyorsunuz ki bunun anlamı uzun süreli mutluluğa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir