Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiceğini Görmek

Rüyada sevdiceğini görmek ne demek?

Mükemmel bir rüyaydı inşAllah Rabbim o günü gösterir bana. Sevdiğim adam ile babaannemlerdeyiz önce, evde bizden başka kimse yok. Bir odada baş başayız ama aramızda hiç bir şey yok. Bir yatağın üzerinde dizime uzanıyordu. Ben tabi çok heyecanlandım. Elimde bir bebek var gibi dokunmaya başladım saçlarına kafasına.

Sonra yatağın başında sabah uykum var kitabım verir misin diye rica etti verdim o Sırada kafalarımız çok yakındı dudağından öpmek için hamle yaptım kaçıp yanağımdan öptü ve utandım belli etmemek için bir şey diyecem dedim kafamı kaldırdım dudağımdan öptü şok oldum ve odadan çıktım. Bu kez salonda yan komşum Nilsu vardı. Üniversite’den tanıdığım Emre vardı. Ve babamın Arkadaşı Murat abi vardı. Biz bu arada Sevdiğim adamla hangi ara Olduğunu bilmiyorum iki tane fotoğraf çekinmiştik.

Okul arkadaşım Emre sürekli babamın ne zaman geleceğini soruyordu. Ben başka bi odaya girdim ve sevdiceğim geldi kapıyı arkadan kilitlemeye çalıştım bi kaç kez açıldı ama sonra kapandı. Sevdiğim adam gömleğini çıkardı sadece üzerinde atleti pantalonu duruyordu. Sol kolumu aşağıdan yukarı kadar öptü sonra Nilsu kapıyı çaldı açtım fotoğrafı verdi bu ne Aybüke diye saklayarak. Sonra Emre tekrar babamı sordu yolda geliyor dedim. Acelem var o Yüzden dedi. Tamam beş dakikaya kadar burda dedim ve uyandım.

Bu Bahsettiğim Sevdiğim adamla birlikte olmak için herşeyi yapabilirdim biraz imkansız gibiyiz babamın tanıdığı olduğu için. Nilsu ve Emre iki alakasız insan tanışmıyorlar. Murat abi babamın en yakın Arkadaşı onun hiç bir şey söylememesi şaşırttı. Babam bu konularda inanılmaz katı. O Yüzden söyleyebileceğim bir adam değil bu tip şeyleri. Bana bunu bir yorumlarsanız sevinirim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada sevdiceğini görmek yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya temel olarak rüyada sevdiği kişiyi görmek olup bunun manası sizin gerçek hayatta kendisiyle barışık, ne istediğini bilen, mutlu olmayı hak eden ve etrafına mutluluk veren gelişmiş bir kişiliğe sahip olduğunuzu temsil eder. Rüyadaki olayları birer birer incelemeye kalkmak rüyanın anlam bütünlüğünü bozabilir. Sonuç olarak rüyanızın hayırlara işaret ettiğini söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir