Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Adamı Eski Karısıyla Görmek

 Rüyada sevdiği adamı eski karısıyla görmek ne demek?

Merhabalar, sevdiğim biri var ve uzun süre önce boşandı ama rüyamda sevdiğim adamı eski karısıyla gördüm, evde çok sinirliydi, sonra eski karısı gelip belinden sarılıp sakinleştirmeye çalıştı ve siniri geçti, bir anlam var mı bu rüyanın acaba? 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada sevdiği adamı eski karısıyla görmek neye çıkar?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kafanızı meşgul eden bazı olayların yansımasına benziyor. Sevdiğiniz adamla ilişkinizde aranızda herhangi bir güven sorunu varsa yada aranızdaki güveni sarsacak bir durum yaşandı ya da bir konuşma geçtiyse böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz.

Görülen rüyanın bir anlamı olduğunu kabul edersek o zaman rüyada sevdiğin kişiyi görmüş olmak sizin gerçek hayatınızda kişiliği gelişmiş, karakteri oturmuş, ne istediğini bilen ve önemlisi mutlu olmayı bilen biri olduğunuzu gösterir, öte yandan da mutluluğu hak ettiğinizi temsil eder. Onu sinirli görmeniz bir konuda kendinizden şüphe duyduğunuzu, neyi yanlış yaptım korkusu yaşadığınızı simgeler ve onun karısıyla sarılması bu korkunuzun tetiklediği endişeleri gösterir. Ama benim düşüncem ilk paragrafta anlatılanların geçerli olduğudur.

“Rüyada Sevdiği Adamı Eski Karısıyla Görmek” için 3 yanıt

Eski sevgiliye sarılmak
Merhaba, ben rüyamda eski sevgilime sarılıyordum, 3 defa gördüm bu rüyayı nedenini bilmiyorum, acaba nedeni nedir? çok merak ediyorum.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak eski sevgiliniz ile birlikte olduğunuz zamanlarda hissettiğiniz güven duygusunu özlediğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder.

4 yıldır birlikte yaşadığım sevgilimin eski eşinin doğum yaptığını öğrendim çocuğun tek babasının olma ihtimali war fakat adam ona dokunmadığını söylüyor kadın inkar etmiyor çocuk war ama baba yok ki bu da mümkün değil kan ter içinde uyandı ki sevgilimde benzer bir rüya görmüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir