Rüyada Sevdiği Adamı Eski Karısıyla Görmek

 Rüyada sevdiği adamı eski karısıyla görmek ne demek?

Merhabalar, sevdiğim biri var ve uzun süre önce boşandı ama rüyamda sevdiğim adamı eski karısıyla gördüm, evde çok sinirliydi, sonra eski karısı gelip belinden sarılıp sakinleştirmeye çalıştı ve siniri geçti, bir anlam var mı bu rüyanın acaba? 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada sevdiği adamı eski karısıyla görmek neye çıkar?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kafanızı meşgul eden bazı olayların yansımasına benziyor. Sevdiğiniz adamla ilişkinizde aranızda herhangi bir güven sorunu varsa yada aranızdaki güveni sarsacak bir durum yaşandı ya da bir konuşma geçtiyse böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz.

Görülen rüyanın bir anlamı olduğunu kabul edersek o zaman rüyada sevdiğin kişiyi görmüş olmak sizin gerçek hayatınızda kişiliği gelişmiş, karakteri oturmuş, ne istediğini bilen ve önemlisi mutlu olmayı bilen biri olduğunuzu gösterir, öte yandan da mutluluğu hak ettiğinizi temsil eder. Onu sinirli görmeniz bir konuda kendinizden şüphe duyduğunuzu, neyi yanlış yaptım korkusu yaşadığınızı simgeler ve onun karısıyla sarılması bu korkunuzun tetiklediği endişeleri gösterir. Ama benim düşüncem ilk paragrafta anlatılanların geçerli olduğudur.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir