Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Adamı Görmek

Rüyada sevdiği adamı görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda sevdiğim adamı gördüm, şimdi olduğundan daha gençti ve saçları da uzun ve düzdü. Benim kardeşlerim, ben ve sevdiğim adam bir masa başında oturup sohbet ediyorduk. O, biz sadece arkadaşmışız gibi davranıyordu ve eski karısı ile tekrar barıştığını söyledi bize. Bende çok üzüldüğümü belli etmemeye çalışarak, “bizi ziyarete gelirken keşke onuda getirseydin yanında” dedim. O da bana anlamlı anlamlı bakarak güldü. Sonra uyandım. Bu ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler.

Çalışan bir bayanım, yalnız yaşıyorum, Üniversite mezunuyum, bekarım ve hiç evlenmedim.
Sevdiğim kişi ile birbirimizin çocukluk aşkıyız. Aramızda kan bağı olmamasına rağmen akrabalık var. Üvey kardeş çocuklarının çocuklarıyız. Öncesinde bir birimize olan duygularımızdan haberdar değildik. Şu anda da aramız pek iyi değil, dargın gibiyiz.
Ayrı şehirlerde yaşıyoruz. O bir kez evlenip boşanmış, yetişkin bir kızı var.

Rüyada sevdiği adamı görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Gördüğünüz rüyanın bir mesajı olduğunu düşünmüyorum. Günlük yaşamdaki bir olayın uykudaki yansımasına benzemekte. Mutlaka bir mesajı olduğunu düşünüyorsanız unsurların anlamları aşağıdadır.

Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada sohbet etmek, sohbet ettiğini görmek, başarılı bir iletişim gücüne sahip olduğunuzu ve bu yönünüz ile çevrenizin takdirini kazandığınızı, beğenildiğini temsil eder. Rüyanın unsurları: sevdiğini, masada sohbet. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Adamı Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Bu aralar arkadaşlarımla sıkıntılı günler geçiriyorum. Rüyamda sevdiğim erkekle evli olduğumu ve mühendislik okumasına rağmen doktorluk yaptığını gördüm. Tüm hastanede onu arıyordum ama nedenini hatırlamıyorum. Onu buluncada koşup boynuna sarılıp “çok korkuttun beni” diyorum. Bu rüyayı üst üstüne 3. Kez görüşüm. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sevdiğin erkekle rüyada evlenmiş olduğunu görmek aslında sizin gerçek hayatta önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, olayları daha iyi analiz etmeye başladığınızı temsil ederken rüyanın devamında gelişen olaylar onunla aranızda birbiriniz anlamak daha doğrusu iletişim konusunda sıkıntılar yaşadığınızı göstermektedir ki zaten sizde bunun farkındasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir