Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Adamın Annesiyle Evlendiğini Görmek

Rüyada sevdiği adamın annesiyle evlendiğini görmek neye çıkar?

Rüyamda sevdiğim adamın annemle evlenmiş olduğunu gördüm ve bu yüzden de annemin yanına gitmiyordum. Sonra sevdiğim adamın doğum günü olduğunu ve annemin de bana fotoğrafları gösterdiğini gördüm. Fotoğraflara baktığımda pastanın üzerinde Allah yazılı olduğunu gördüm. Sonra küçük bir köpek beslediğimi ve o köpeğe mama verdiğimi gördüm. Kapalı olduğum halde saçlarımın kısa ve açık bir şekilde dışarıya çıktım. Okulda arkadaşlarım saçımı sarıya boyadığımı söylediler, aynaya baktığımda ise saçımın arkadaki bir kısmının sarı olduğunu gördüm. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada sevdiği adamın annesiyle evlendiğini görmek yorumu

Aleyna merhaba, görmüş olduğun rüyada geçen olaylar birbiri ile tamamen alakasız konular ki bu durum görülen rüyanın bir mesaj vermediğini sadece senin gerçek hayatta adeta bir kaos derecesinde kafanın karışık olduğunu anlatmaktadır.

Bu rüyanın mutlaka bir mesaj taşıdığına inanıyorsan o zaman unsurların ve olayların anlamlarına bakarak bir yorum getirebilirsin. Burada en önemli olay sevdiğin adamın annen ile evlendiğini görmüş olmandır ki bu onunla aranda ciddi bir güven sorunu olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir