Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Adamın Karısını Görmek

Rüyada Sevdiği Adamın Karısını Görmek Neye İşarettir?

Dün geceki rüyamda sevgilimin karısı benim eski eşimin evine geliyor. Ben orada oturuyormuşum, onlarda oraya taşınıyormuş. Ben rüyada bir an evden ayrılıyorum, döndüğüm anda kapıda sevdiğim adamın karısı ile karşılaşıyorum ve bana “sen bu eve giremezsin” diyor.

Ben ilk önce eve giremiyorum, sonra düşünüyorum, “bu ev benim” diyorum, eve giriyorum ve “kes sesini sakın bir şey deme” diyorum. Önce kendi eşyalarımı toplamak istiyorum, sonra “burası benim evim, siz gideceksiniz” diyorum. Sevdiğim kişinin karısı “bu gece hep beraber kalacağız, başka çare yok” diyor. Daha sonra sevgilim ve karısının çatıda kilim yıkadıklarını görüyorum. Birde sevgilim başka biri oluyor, sonra evde yanımda oluyor, kendi haliyle ona dokunuyorum, çokta mutlu gözükmüyor kendisi, sakin bir halde.

Hayır olsun inşallah, bunların manası ne olabilir? Ben eşinden yeni boşanmış genç kadınım, iş yerinden evli bir erkekle çıkıyorum.

Rüyada Sevdiği Adamın Karısını Görmek Nasıl Yorumlanır?

Neşe merhaba, gerçek hayatta evli olduğunu bildiğin karşı cinsten biriyle çıkan, sevgili olan birinin böyle rüyalar görmesi gayet normaldir, hatta bazen bu rüyalar korkunç bir kabus gibi olabilirler. Bu tür rüyalar, hayatınızda size yakın olan birinin her hareketinizi kontrol ettiği anlamına gelir. Hayatta daha iddialı olmalısın ve kaçmayı bırakmalısın manası taşırlar.

Kendi oturduğun evden kovulduğuna veya çıkarıldığına rüyanızda şahit olursanız, çevrenizdeki birçok durumda kendinizi çaresiz hissettiğiniz anlamına gelir. İnsanların yararlandığını görüyorsun ve bunun hakkında hiçbir şey yapmıyorsun anlamı taşır. Ama sen rüyada evini terk etmiyorsun ki bu iyiye işaret olup, sorunları çözmek için mücadele ettiğini gösterir. Sen onları kaçırıyorsun bu durum birisini manipüle ettiğin anlamına gelir. Kimi kaçırıyorsun? sevdiğin adamın karısını ve o kişi ile ilgili sorunları çözeceğini göstermektedir.

Rüyanın en ilginç yanlarından biri ise olayın eski eşinin evinde geçmesidir ki bu konuda rüyada eski kocasını görmek sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir