Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sevdiği erkeğin oğlunu görmek

Rüyada sevdiği erkeğin oğlunu görmek neye çıkar?

Sevdiğim biri var. Rüyamda bir hastanede görüyorum kendimi. Her yer beyaz, önümde de beyaz bir kapı var. Kapı aralık kalmış, hemşireler içeride yeni doğan bir bebek ile uğraşıyorlar. Bebek, sevdiğim erkeğin oğluymuş. Ona çok benziyordu ve bebeğin gözleri kapalı olsa bile yüzü gülümsüyordu. Sevdiğim kişinin gözleri yeşil, benimkiler kahverengi. Bebeğin gözlerini görmemiş olsam bile gözlerinin kahverengi olduğunu biliyordum. Bir de koyu kestane rengi saçları vardı uzun. Benim saçlarımın rengi koyu kestanedir. Fakat yüzü aynı sevdiğim kişiye benziyordu.

Rüyanın başlangıcında bildiğim bir şey vardı. İkimizin çocuğu olursa kime benzeyeceğini görmek için bu rüyayı gördüğümü biliyordum. Bebek de beyaz kıyafetler içindeydi. Onun yüzünü gördükten sonra içim rahatladı, üzerime ferahlık, mutluluk geldi. 22, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada sevdiği erkeğin oğlunu görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanın kurgusunda net olmayan bir şey var. O yeni doğan bebek sevgilin ile senin bebeğin mi net değil, sanki senin bebeğin değil gibi. Bence bu rüya uyanık halde iken kafanı taktığın bir konunun yansıması ki zaten sende bunu belirtmişsin.

Rüyanın ana unsurları; hastanede olmak, yeni doğan bebek görmek olup rüyanın devamı bebek hakkında bilgilerle geçmekte.

Rüyada hastanede olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatın günlük akışı sırasında biraz geride durması, ön saflarda koşmaması, aşırı yük almaması gerektiğini, aksi halde bu yüklerin onu aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada yeni doğan bebek görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulması için önüne yepyeni bir başlangıç fırsatı doğduğunu temsil ederken yeni doğmuş bebekler aynı zamanda bu başlangıçtan sonra göstereceği gayretlerin karşılıksız kalmayacağına, dertlerin yakında biteceğine, kendini adeta yeni doğmuş gibi rahat ve hafiflemiş hissedeceğinize delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir