Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevdiği Hocasını Görmek

Rüyada sevdiği hocasını görmek ne demek?

Benim çok sevdiğim bir hocam var, onu rüyamda gördüm, beni ve bir arkadaşımı akşam vaktinde evimize bırakacak, rastlantı bir şekilde karşılaştık, ben çok mutluyum ama arabada bir küçük kız var, ilk önce o kızı daha sonra arkadaşımı evine bıraktı, sonra bizim eve yaklaşınca ben “bundan sonra giderim, zahmet etmeyin” dedim. Adam arabayı kapattı. Benle yürüdü, bana tomurcuk halinde bir pembe bir kırmızı gül verdi. Tam o sırada yoldan bir çiçekçi geçti ve “abim şu sevdiğine alasın bir gül” dedi ve aldı, bana aldığı da tomurcuk halinde bir kırmızı güldü ve ben çok mutluydum. Bu arada onun üstünde siyah atlet tarzı bir sey vardı. Ve ikimizde çok mutluyduk. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada sevdiği hocasını görmek yorumu

Değerli brn, 17 yaşında bir genç okuyan bir genç kız olarak bu gönderdiğin rüyanın bir gençlik rüyası olduğunu bilmen gerekirdi diye düşünüyorum. 13 – 18 yaşları arasındaki gençler mutlaka öğretmenine, ünlü birine yada mahallenin yakışıklı – güzel delikanlısına / kızına aşık olurlar ve rüyalarında onları görürler. Bunlar masum gençlik gençlik rüyaları olarak bilinir ve kişinin gelişiminin bir parçasıdır.

Bu bilgiler ışığında rüyada hocanla karşılaşmak, sana pembe ve kırmızı gül vermesi hakkında bir mesaj beklememek gereklidir. Zaten zamanla bunların farkına varacak, ne demek istediğimi anlayacaksın.

“Rüyada Sevdiği Hocasını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada Tahir Büyükkörükçü hoca efendiyi görmek
Merhaba, ben 2 yil once bir ruya gördum ruyamda. Kapim caldi actim rahmetli hocamiz Tahir Büyükkörmükçü hoca efendi elinde bir poset var, icinde ya seker yada tuz gibi bir sey vardi ve bana verdi, tebbesumle kafasini salladi ve gitti, bu ruyayi bana yorumlar misiniz? 37, Kadın, Evli, Yok.

Derya merhaba, rüyalar genel olarak görüldüğü zaman daha değerlidir. İlerideki tarihlerde geçmişe ait rüyayı anlamaya çalışmak hatalı yorumlara yol açabilir.
Bana göre iki yıl önce gördüğünüz bu rüya ilahi bir kaynaktan bir destek, bir ışık beklediğini ifade edebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu her şeyin hayırlısını Allah’tan dilemek gerektiğini akıldan çıkarmamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir