Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği İle Göz Göze Gelmek

Rüyada sevdiği ile göz göze gelmek ne demektir?

Merhaba. Ben platonik aşık olduğum kızı gördüm. onunla evlenmeyi düşünüyorum ama bunları kimse bilmiyor. Rüyamda onların evindeyiz ama ev başka. Ben ve bir kaç misafir daha var biz yerde oturuyoruz. Ben duvara yaslanmış biçimde oturuyorum. Karşımda odanın duvarında bir ayna var. Sevdiğim kız bana arkası dönük vaziyette o aynaya bakarak saçlarını tarıyor. Saçları gür ve güzel. Ben onun beni anlaması için aynadan ona bakıyorum onun beni fark etmesini istiyorum ve oda beni fark ediyor aynada göz göze geliyoruz.

Rüya burada bitti ve başka yerden devam etti. Devamında biz onların evinden arabayla başka bir yere gittik. Sonra annem bana telefon açıp çok kötü bir şeyler olduğunu söyleyip hemen onların evine gelmemi istedi, benim annem ve sevdiğim kızın annesi bana kızgın olarak beni bekliyorlarmış. Bende benim kıza baktığımı ve onu sevdiğimi anladıkları için bana kızgın olup beni çağırdıklarını düşünüyorum.

Eve gitmek için 2 araba var, ilk arabayı kardeşim kullanıyor biraz kullandıktan sonra ben bu arabayı beğenmiyorum, arabayla geri gelip, ikinci daha iyi olan beyaz arabayı alıyoruz ve o arabayı ben kullanıyorum, ikinci arabadayken yanımızda birde yaşlı bir teyze var. eve iyice geç kaldığımı düşünüyorum ve rüya bitti. Rüyamın ilk kısmı gayet netti ama ikinci kısmını pek hatırlamıyorum.

Rüyada sevdiği kızla bakışmak yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kendini ifade etme ve kendine güven konularında bazı sorunlar yaşıyorsunuz mesajı vermektedir. Günlük yaşamınızda şu anda başkaları sizin yerinize kararlar veriyorlar, sizin yaşamınızı yönlendiriyorlar.

Ancak, rüyanız artık kendi kararlarınızı vermenin, yaşamını kendinizin şekillendirmenin anlam ve önemini öğrenmeye başladığınızı ve bu yönde adımlar atmaya başladığınızı söylüyor. Birinci arabayı beğenmemeniz, ikinci arabayı süzün kullanmanız bunun işareti. Kendinize güveniniz artıp, kendi kararlarınızı uygulamaya devam ettikçe her şeyin daha güzele gideceğine inanabilirsiniz.

“Rüyada Sevdiği İle Göz Göze Gelmek” için 3 yanıt

ben oguzhan 17 yaşındayım kısaca hemen gördügüm rüyayı anlatayım, ben 1 sene önce bir kıza aşık oldum onu çok seviyorum ama o kız benim onu sevdigimi bilmiyor, bu 2 3 ay içinde bir şekilde sosyal yerlerden onu ekleyip konuştum ve şuanda onu sevdigimi biliyor ve yaşı benden 1 yaş büyük .

bende şöyle bir rüya gördüm, birgün bir yerde oturuyorum, sevdigim kız önümden geçiyor ve bana şöyle diyor “oguzhan ablacım naber bende cevap veremiyorum, kalıyorum öyle kaç gündür içim içimi yiyor” benim bu rüyama bir açıklık getirebilirmisiniz. lütfen cevaplarınızı bekliyorum, ne anlama geliyor.

Rüyamda Sevdiğim Kızı Gordum Ve İlk konuşuyoduk Sonra Göz Göz Geldik Biraz Baktık Sonra Ben Kafamı Çevirdim Ve Rüya Bitti

Merhaba ben yaren ben ömer adinda bir çocuğu seviyorum, onu da ruyamda gördum. kisacasi ruyami anlatayim. boyle degisik bir yerdeyiz. o boyle ziplayan bir seyin ustunde. bende orda onun oldunu bilmeden o seye biniyorum. sonra gozumu bir aciyorum karsimda omeri goruyorum. sonra omere ben nerdeyim diyorum. o da bana 53 diyor .bunlarin hepsi ruyada oluyor. eger bilen varsa bu ruyanin anlamini lutfen söylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir