Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sevdiği İnsanın İstemeye Geldiğini Görmek

Rüyada sevdiği insanın istemeye geldiğini görmek nedir?

Merhaba, normal hayatımdaki erkek arkadaşım şu anda evliliğe çok uzak birisidir. Rüyamda sevdiğim erkek ailesi ile birlikte beni istemeye geldi. Parmağıma özel işlenmiş gösterişli bir alyans taktılar, taktıkları alyansın içerinde ise bir yazı vardır, tam anlayamadım ama Osmanlıca yahut Arapça bir şeyler yazıyordu. Bu rüya neye işaret eder?

Bundan bir sonraki gün ise rüyamda erkek arkadaşımın ailesinin yaşadığı yere gidiyorum. Annesi benim için çok güzel bir çilek reçeli yapmış, bana yediriyordu. Reçelin tadını rüyamda bile olsa hiç unutmuyorum.

Rüyada sevdiği insanın istemeye geldiğini görmek yorumu

Sevgili Demet,  görmüş olduğun rüya çok kısa ve ilk bakışta yalınç gibi görünmesine karşın anlamı göründüğü kadar kolay açıklanamıyor. Bunda hakkında bilgi vermemiş olmanında rolü var. Rüyada erkek arkadaşını görmek var, kız istemek var alyans takmak var, Osmanlıca yazı veya Arapça yazı var. Eğer gördüğün rüya günlük hayatında kafana fazla taktığın konuların yansıması değilse anlamlarına bakmak lazım.. Ben kısa kısa açıklayacağım, buradan mesajı sen çıkaracaksın.

Rüyada erkek arkadaşı görmeniz onunla gerçek hayatında yaşadığın ilişkin konusunda, onunla ilgi neler hissettiğin hususunda bilgi verir. Rüyanda onların seni istemeye geldiğini görmüş olman gerçek hayatında ona karşı derin bir evlilik isteği duyduğunu simgeler. Rüyada kız istemek rüya tabirleri sayfasında anlatıldığı gibi bir kızın rüyasında istendiğini görmesi sevdiği insanla bir arada mutlu bir yaşam süreceğine yorumlanır. Onların alyans taktığını görmen ise yakında evlilik teklifi alacağına işaret eder.

Burada önemli konu alyans içindeki yazılar olup, yaşamında gösterişten uzak durmak, seni kıskananlara karşı dikkatli olmak gerektiğine işaret edebilir.

Bir gün sonra erkek arkadaşının evine gitmiş olman yine onunla birlikte olmak konusunda çok istekli olduğunu gösterirken annesinin sana reçel yaşmış olması ile seninde o reçelden yemen ve beğenmen tatlı sürprizler ve mutluluk verici gelişmelere işaret ederken aynı zamanda yerine getiremeyeceğin sorumlulukların altına girmemek, hemen söz vermemek gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Sevdiği İnsanın İstemeye Geldiğini Görmek” için 15 yanıt

Rüyamda yıllar önce eski sevgilimin babası beni gelin olarak istemedi diye ilişkimizi sonlandırmıştım.Bugün rüyam da ise babası ve ailesinin beni istemeye geldiğini gördüm.Ne karar versem diye düşünüyordum sevdiğim adama evet mi desem yoksa babasına kızgın olduğum için hayır mı desem diye?

Rüyamda karşılıksız ve imkansız sevdiğim birinin anne ve babasını alıp beni isteyeceğini söylediğini gördüm acaba ne anlamı geliyor.

Annem rüyasında erkek arkadaşımın ailesiyle birlikte beni istemeye geldiğini görmüş tuğçe kahve yapamaz ben yapıyım demiş kendi kendine ne anlama geliyor acaba

Ruyamda sevgilimin ailesi istemeye geliyordu, bazi kisiler karsılıyordu, benim ailemden babam veriyordu sonra ben ellerini opuyordum dedem “rizan var mi” diyordu bende “var” diyordum, agliyorduk.

Rüyamda erkek arkadaşımın evine gidiyorum, annesi otururken “biz başka kız istedik ama olmadı” diyor, bende kızıyorum “niye böyle bir şey yaptınız, biliyorsunuz bizi” diye. Evden ayrıldıktan sonra erkek arkadaşım soruyor “neye kızdın” diye, onunda haberi yok. Diyorum “sana kız istemişler”. Ve aynısı erkek arkadaşım da rüyasında görüyor. Oda ondan habersiz ailesi kız istemiş oda onlara kızıyor niye böyle bir şey yapıyorsunuz ben istemiyorum diye zorla ikna ediyor. Kısacası ikimizde aynı gece ona kız istendiğini ama olmadığını birbirimizi söylüyoruz. Bu ne anlama geliyor? lütfen açıklar mısınız?

Rüyamda erkek arkadaşımın annesiyle birlikte beni istemeye geldiğini gördüm bu ne anlama gelir acaba.

Merhaba, ben Zübeyde, benim rüya sevdiğim kişinin ailesi beni istemeye geliyordu ve sevdiğim kişi ise yüzü gülüyordu.

Merhaba rüyamda sevdiğim kişi beni istemeye geliyordu ve bunu bana babam haber veriyordu ben çok mutlu oluyordum sevdiğim kişide mutluydu onların evine gidiyorduk benim hırkam sevdiğim kişinin evindeydi bende babam görmesin diye gizli gizli alıyordum sonra babam iterek sevdiğim kişinin babasını göndermeye çalışıyordu ama sevsiğim kişinin babası gitmek istemiyordu lütfen yorumlar mısınız?

Rüyamda erkek arkadaşımın annesi tarafından istenmeyen geldiğimi ve onlara benim yerime kız kardeşim kahve ikram etmesi düğün günü bembeyaz çok güzel kar yağması ve yolumu kapatmislar orayı açmaya çalışıyorum kardeslerimle birlikte su dolu bi kuyunun içinden çıkma ya çalışıyorum çok karışıktı tam hatırlayamıyorum. arkadaşıma kar yagmış diyo rum inanmıyor önce sonra cikiyo bakiyo inanıyor eline alıyor karı

Rüyamda kız arkadasımın abisine beni istemeye geliyorlardï ailecek arkadaşım felan sonra ben gelinlik giyiyordum ve damatta fotoğraflarımız felan çekiyorlardı anlamï tam olarak ne acaba

Kuzenim rüyasında beni görmüş sevdiğim biri var onun beni istemeye geldiģini ama ailemin vermediğini söyledi sevdiğimde benden hoşlanıyor ama bazı sebeplerden dolayı ulaşamıyoruz.

Ben rüyamda erkek arkadaşımın beni istemeye geldiğini gördüm ama yanında ailesi yoktu ailesiyle gelmemişti yanına genç birini sözü geçen birini alıp gelmişti ve babam hiç sorun çıkarmadan razı geliyordu beni veriyordu acaba anlami ne sizden cevap bekliyorum

(8 9 aylık bir ilişkim var, dun bulustuk biraz evlilikten falan konuşuldu fakat üzerinde fazla durulmadi.) Rüyamda sevdiğimin babası babamla konuşuyor bunlar vazgeçmeyecek bunların işini yapalim diyor. Babam sevdiğim adamı telefonla arayıp Fatih ne yapalım diyor madem vazgeçmiyorsunuz diyor bu sırada bende yanlarındayım babamların Fatih yani sevdiğim adam babama ben istiyorum rızanız olursa kızınızı soyadima layik bir gelin yapmak istiyorum diyor. Ertesi sabah oluyor istemeye geliyorlar annesi mutlu annem mutlu herkes cok mutlu biz o sırada nisanlaniyoruz sonra bana donup alnimdan optukten sonra bundan sonra helalimsin sen benim diyor. Ailesiyle birlikte evlerine gidiyoruz annem zaten karsımdasın bir ihtiyacın olursa seslenmen yeterli diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir