Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kişinin Bayıldığını Görmek

Rüyada sevdiği kişinin bayıldığını görmek neye işarettir?

Tarih dersindeydik, hoca projeksiyonla bir şeyler anlatıyordu, bir soru sordu proje gibi, “bana yardım etmek isteyen var mı” dedi, bana sordu, ben “bilmiyorum” dedim, hoca hayal kırıklığına uğradı, başka birine sordu.

Sonra birden teneffüste buldum kendimi, arkadaşımın sevdiği bir çocuk ve onun en yakın arkadaşını gördüm, okulun önünde arkadaşıyla tartıştık, sonra ben sevdiğim kişiyi arıyordum ama bulamıyordum (bu arada o kişi beni sevmiyor, platonik), yine bizim sınıftan bir kız da o çocuğu seviyor, onu ararken o kız geldi ve yeri gösterdi, yere baktım sevdiğim çocuk köpük içinde bayılmış gibi yerden kalkamıyor, ben şaşırıyorum baya ne oldu diye, sonra uyanıyorum hemen yorumlarsanız çok sevinirim

Kimden: sarı
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: köpük, tarih öğretmeni, sınıf

Rüyada sevdiği kişinin bayıldığını görmek tabiri

Rüyada sevdiği kişiyi görmek sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada sevdiği insanın bayıldığını görmek ise onun hakkında bir sağlık sorunu haberini almak işaretidir. Bu sağlık haberinin genellikle yorgunluğa bağlı sağlık sorunu konusunda olma olasılığı yüksektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kişinin Bayıldığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda yakın zamanda ayrıldığım eski kız arkadaşımın benim kollarımda bayıldığını gördüm ve onu ayıltmaya uğraştım ayıltamadım. Bu rüya beni korkuttu ve gündüz onu aradım nasıl diye merak ettim ama telefonumu açmadı.

Mithat selam, rüyada birinin bayıldığını görmek rüyada görülen kişi hakkında bir sağlık sorunu haberini almak işaretidir. Bu sağlık haberinin genellikle yorgunluğa bağlı sağlık sorunu konusunda olma olasılığı yüksektir.

Sene başında çok yakın sınıf arkadaşım olan ama sonradan sevgilim olan bir sevdiğim var. 3 ay önce ayrıldık. Ayrıldıktan sonra hep konuştuk, tartıştık, iyi anlaştığımız da oldu fakat en son tamamen kötü tartışıp tüm muhattabımızı kestik. Kendisi sürekli rüyama giriyo ve rüyamda bi kaç ay önce onunla konuşurken bayıldığımı gördüm. Geçen akşam da o beni uzaktan izliyordu ve ben birden bire bayıldım, geri ayıldım. Kendisi hiç ayıltmaya çalışmadı. Bunlar ne anlama geliyor?

Lütfen ilk önce eski sediğini görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada bayıldığını görmek hastalığa veya üzücü bir haber almaya rivayet ederken aynı zamanda sağlığınıza dikkat etmelisiniz manasını taşır.

Merhaba ben rüyamda çok yüksek, hatta bir ülkeye ait böyle bilimsel çalışmaların yapıldığı bir kulenin üstüne çıktığımı gördüm. Bu kule o kadar yüksekti ki bulutları bile aşıyordu. Daha sonra bir kaç adam benim bu kuleye çıkmam ile birlikte bazı şeyleri bozduğumu düşünüp yakalamak istedi. Ben ise çıktığım yerden kendi isteğimle indim. Sonrasında beni yakaladılar. Ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir