Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada sevdiği kişiyle kavga ettiğini görmek ne demektir?

Merhaba, çok uzatmak istemediğimden şöyle başlamak istedim, rüyamda sevdiğim kisiyle kavga ettim. İki sene oldu ve ona hala onu sevdiğimi söylemedim. Rüyamda onu görmek için onun oturduğu sokağa gittim ve o arada komşusunun yani benim arkadaşımın evine girdim ve orada ne kadar saçmada olsa birden aradan duvar kalktı ve onun odasını gördüm o arada o gelir diye duvar boyunca perde vardi perdeyi kapattım.

Camdan bakıyordum ve o arada oda cama çıktı beni görünce şaşırdı ve duvar perdesini açtı ve orada ne yaptığımı sordu ve onu takip mi ettiğimi sordu, sonra beni sevmediğini belli etti, yani belli etti dememle peşimi bırak vesaire öyle şeyler, bu kavgada bende o an zaten onun için gelmemiş gibi davranıp onunla kavga ettim. O arada zaten uyanmışım. Benim duyduğum kadarıyla rüyalar hep tersine çıkarmış doğrumu ? Şimdiden teşekkür ederim.

Takma isim : Acelya
Yaşınız : 15
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Okul
Ruh haliniz : Karisik

Rüyada sevdiği kişiyle kavga ettiğini görmek neye yorulur?

Açelya merhaba, bu yaşta sevgilini düşündüğün kadar derslerini, geleceğini düşünüyor musun? İddia ediyorum düşünmüyorsun. Düşünmüş olsan okulun, eğitimin, geleceğin hakkında rüya görürdün. Çünkü rüyalar insanın tuh halinin uykudaki yansımasıdır.

Rüyada sevgiliyi görmek, rüya tabiri, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada sevdiğin kişiyle kavga etmek  iç dünyanda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığını ifade etmektedir.

“Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Ettiğini Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm. Şu anda sevgili değiliz ama rüyamda sevgiliymişiz. Bir arkadaşıma sorduğumda “8 aydır sevgilisiniz siz” dedi. Sonra biz okul bahçesindeyken kısa bir yağmur yağdı. Daha sonra biz sevdiğim çocukla okul merdivenlerinden çıkarken arkamda hafif bir tekme hissettim. Arkamı döndüğümde sevdiğim çocuğun arkadaşını gördüm. O atmış tekmeyi. Bana kızgınlıkla bakıyordu. Sevdiğim çocuğa, “arkadaşın benden hoşlanmıyor” dedim, oda “boş ver sen onu” dedi. Daha sonra biz internetten konuştuk. Bir ara kısa bir kavga ettik başka kızlar yüzünden. Oda “ben çift kişilikliyim, bir yanım diğer kızlarlayken diğer yanım senle” dedi.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, umutlu

Sevgili wonderwall,
Görmüş olduğun rüya bir gençlik rüyası olup, gerçek yaşamda kafanı taktığın sevdiğin kişi, onunla beraber olursanız yaşanacak sorunlar, endişeler hakkında beynin tarafından yapılan sorgulamaların senaryolaştırılmış halidir ve bundan bir anlam çıkarmaya uğraşmamak gerekir.

Meraba ben ruyamda sevdiğim erkekle okulda sinifta yani kavga ettigimizi gordum,ama biz sinifda konusmuyoruz bir birimizle hep kavga ediyoruz ruyamdada bunu gordum..onun beni sevip sevmediğini de bilmiyorum…

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm, 2 senedir tanıyorum ama rüyamda o benimle kavga ediyordu, kavgadan önce birileri bir seyler soyluyordu ama ben ve o ayni cevaplar veriyorduk. 16, Kadin,Bekar,Öğrenci,

Rüyamda sevdiğim kızın mahallesine gidip onu dışarıda gördüm, kenara çekip konuştum, oda “ne yapıyorsun” falan dedi, bende “seviyorum seni” dedim, oda “böyle söylemen hiç hoş değil” dedi ve gitti. Rüyamda orada bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir