Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevdiği Kız İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada sevdiği kız ile konuştuğunu görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda arkadaşımla çay bahçesinde otururken yanımıza sevdiğim kız geldi ve uzaktan beni gördüğü için geldiğini ve konuşmamız gerektiğini söyledi. Bundan önce bir daha benimle konuşmak istemiş ancak ben kaçmışım, bu geldiğinde ise “artık konuşmamız gerektiğini” söyledi, bende “tuvalete gideceğimi” söyledim “gelince konuşuruz” dedim ama o beni uyardı, kesin gelmem için bir daha kaçmamı istemiyordu, konuşup halledelim artık diyordu.

Ben bir yerdeyim ama tuvalete hiç benzemiyor, burada tıraş olmak istiyorum ve kuzenimi görüyorum, bana “seni ben tıraş ederim” diye ısrar ediyor, sonunda kıramadım ve izin verdim ama çenemden yaralanmışım, ayrıca kasığımda kalan biraz kılı da tıraş ediyor, çeneme yara bandı yapıştırmışız.

Nasıl öğrendim bilmiyorum ama babamı elektrik çarptığını öğreniyorum, daha sonra çay bahçesindeki arkadaşım yanıma geldi ve “niye bu kadar geç kaldığımı” sordu, “bende ona tıraş olurken yaralandığımı ve babama elektrik çarptığını” söylüyorum. Daha sonra arkadaşıma “sevdiğim kız gitti mi” diye soruyorum, oda bana “hala beni beklediğini” söylüyor. Bense beklediğini duyunca sinirlenip küfür ediyorum.

Notlar:
1. rüyamda gördüğüm kuzenimi hiç sevmem.
2. babamı elektrik çarptığını duyunca onu görüyorum ve birilerine tutunarak yürüyor ve titriyordu.
3. sevdiğim kızın beklediğini söylerken arkadaşımda bu durumdan hiç mutlu değildi sanki ama tam emin değilim.
4. onu sevdiğim halde beni beklemesine niye sinirlendiğimi hiç anlamış değilim ?

Rüyada sevdiği kızla konuştuğunu görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, sevdiğiniz kız ile oturup, konuşmanız, aranızda halletmeniz gereken kimi şeyler olduğunu simgelerken, hayatınızda yanlış giden bir şeyler olduğunu ve bunun başta babanız olmak üzere yakınlarınızı üzdüğünü simgelemektedir. Rüyanın unsurları: çay bahçesi, sevdiği kız, tuvalete gitmek, tıraş olmak, kuzenini, kasık kılı, elektrik çarpması, geç kaldığını, küfür ettiğini görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kız İle Konuştuğunu Görmek” için 4 yanıt

Merhaba,
Ben rüyamda sevdiğim kız ile mesajlaşıyordum.Ama sevgili değiliz sadece ben seviyorum.Bu rüyanın anlamı nedir ?

Sevdiği kızı rüyada görmek
Sevdiğim kızı rüyamda gördüm. Rüyamda okul çıkışında benimle yan yana yürüyor ve gülerek konuşuyordu. Çıkma teklifime evet yanıtını veriyordu. Sonrada servisine kadar yürüyorduk.

Recep selam,
Gördüğünüz rüya kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtmektedir. Daha fazla açıklamayı sevgili adresinde bulabilirsiniz.

merhaba ben rüyamda sevdigim kızı gördüm. oda beni seviyor rüyam şu şekildedi evlerinin yukarısında ben arkadaşlarım sevdigim kız ve kız kardeşi bir marketin önünde oturuyoduk kızın kolundan tutuyorum yanıma oturtum kulagına bişiler söyledım oda cevap olarak bana hayır başkaları aldı dedi sonra işte oda dedi acım bana yemek alırmısınız dedi bende yürü beraber gidelim dedim oda kız kardeşim burda dedi ve gelemedi bende cebimdeki parayla 1 aarka sokaktaki dönerci den döner almaya gidiyorum bunun anlamı ne olablir sevdigim kız bana karşı gülüyodu anlamı nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir