Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kız İle Mektuplaştığını Görmek

Rüyada sevdiği kız ile mektuplaşmak neye çıkar?

Rüyada sevdiği kız ile mektuplaştığını görmekÖncelikle iyi günler. Adım Ahmet, 21 yaşındayım, öğrenciyim ve bir süredir değişik bir ruh halindeyim, hem canım sıkılıyor hem bir şey yapmak istemiyorum, arada yalnız kalmak istiyorum, bazen hayatımda birini arıyorum, ikizler burcuyum bu arada neyse rüyama geçeyim. Benim 2 gündür süren bir birini hep takip eden rüyalarım var ve sizlerle paylaşıp ne anlama geldiğini gerçekten merak ediyorum.

İlk rüyam : Rüyamda yıllardır sevdiğim bir kızla mektuplaşıyordum ama mektuplar çok hızlı gidip geliyordu, o bana açık sarı renginde üstü belirli desenli kağıtlarla mektup yolluyordu, ben ise beyaz bir kağıtla yanıt yazıyordum sonra bir anda hiç tanımadığım bir insanın evine gittim. Evine gittiğim kişi öldüğü kabul edilen birini gördüğünü söylüyordu, çığlıklar atıyordu ve evden çıkmak istiyordu, ardından bir telefon açtı ve evden çıktık, sonra onu evine geri bıraktım ve bana bir mektup daha geldiğini gördüm, ama mektuplarda ne yazdığını hatırlamıyorum ve ben o mektuba yanıt yazmak için kağıt arıyordum ve uyandım.

İkinci rüyamda ise yine aynı kızı gördüm, yaz gibidi, fırın gibi bir yerin önündeydim ben, sonra kız her halde oraya tatil yapmak için gelmişti. İlk başlarda konuşuyorduk, sonra yanımdaki arkadaşım o kişiyi halen daha sevip sevmediğimi sordu, ben ise “bilmiyorum” diye yanıt verdim, sonra arkadaşım kıza yanaşmaya başladı, hep aralarında bir konuşma oluyordu. Bir ara merdivenlerden çıkarken önümdeki herkesi ittim en sonunda bir arkadaşım kaldı. Arkadaşım kıza sarılmak üzereyken onuda ittim ve bir anda merdiven bitti, düz bir alana geldik, onunla konuşmak istediğimi söyledim, başta kabul etti bir iki şey söyledim ama hatırlamıyorum sonra öyle yanımdan geçti ve uyandım.

2 gündür bu rüyları görüyorum ve gerçekten anlamını çok merak ediyorum, kısa bir süre içinde yanıt yazabilirseniz sevinirim.

Rüyada sevdiği kızla mektuplaştığını görmek yorumu

Ahmet Merhaba. Gördüğün rüyalar kendi içinde çok anlamlı ve her iki rüyada aynı şeyi işaret ediyor; sevdiğin kızı. Rüyada sevgiliyi görmek sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığını belirtir. Bu şunu gösteriyor, ruh halini anlatırken yalnız kalmak istediğini, canının sıkılmış olduğunu, bir şey yapmak istemediğini yazmışsın, ancak rüyan aslında kendinle barışık olduğunu, sadece geçici bir kötü dönem geçirdiğini ifade etmektedir.

Rüyada mektup görmek sevineceğiniz, sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir. Kapalı mektup bu haberin bir süre sonra geleceğine açık mektup hemen gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyasında mektup yazmak, yazdığını gören kişinin isteğine kısa sürede olumlu yanıt alacağını temsil eder. Mektup almak, Rüyada mektup aldığını görmek tanıdığınız veya geçmişte tanıyıp uzun süredir haberleşmediği kişilerle bağlantı kurmanız gerektiğini gösterir. Onun sarı kağıda mektup yazması ilişkinizde onun tarafından kimi sorunlar olduğunu düşündüğünü, senin beyaz kağıda yazman ise sorun olduğunu düşünmediğini göstermektedir. Onunla konuşup, hangi konularda sorun olduğunu düşündüğünü öğrenmen yararlı olabilir.

İkinci rüya ise o kız ile görüşmek arzunu gösterirken bunun gerçekleşeceğini temsil etmektedir. Rüyanın unsurları: sevgili, mektuplaşmak, mektup yazmak, sarı kağıt, beyaz kağıt.

“Rüyada Sevdiği Kız İle Mektuplaştığını Görmek” için 3 yanıt

Selam, ben rüyamda sevdiğim değer verdiğim kızı görüyorum, rüyamda uzun zamandır bana cevap vermeyen sevdiğim kıza mesaj yazıyorum, telefondan o da bana yazıyor hemde çok arka arkaya ve beni sevdiğini söylüyor, buluşuyoruz ve ailemle tanıştırıyorum ve çok mutluyduk. Bir ara uyandım Allahıma o na kavuşabilmek için dua ettim ve tekrar uyumuşum ve rüyama kaldığım yerden devam ettim ve sonra sabah namazına uyandım. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. 36, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor

Bayram selam,
Gördüğünüz rüya iki anlam taşıyabilir. Birincisi kendinizi iyi hissetmeniz için beyniniz tarafından oluşturulmuş senaryo olabilir (senaryo pozitif – omasını istediğin şeyleri görmek).
İkincisi ise gerçekten değer verdiğiniz kişi ile aranızda hayırlı gelişmeleri işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir