Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevdiği Kızın Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada sevdiği kızın başkasıyla evlendiğini görmek ne demek?

Geçen sene Şubatın sonuna doğru gördüğüm bir rüya ve simdi galiba gerçek oluyor. Bir yakın arkadaşımın önünde gördüm kendimi ve onun esine benzeyen biri vardi, birde o kişi benim sevdigim kıza benziyordu, gozleri aynı benim sevdigim kız idi, hamileydi ve ben ona bir şey dedim ve omuzuna elimi attim, sonra birden o arkadaş geldi ve kız benden cekindi çekti kendini.

Kiz hamileydi, ben o arkadastan saklaniyordum, onun bir suru akrabasi geldi ve bir suru çocuk vardi, sonra ben kendimi onlarda buldum ve onun geldigini ogrenince cabuk ciktim disari, ayaklarimda yemeni yoktu, merdivenlerden asagi doğru iniyordum ve merdivenler bayağı kirik dokuktu, sonra bir halay cekiliyodu, müzik caliyordu, insanlar dans ediyordu. Bunu yorumunu rica edebilir miyim?

Sonra cumartesi rüya gordum, kendimi bir meydanda gordum, karsimda yasli bir amca vardı ve bana sunlari dedi “sen uzulmeyesin diye soylemedik, oznur erenle gecen hafta evlendi. ” sonra ben birden kendimi bir yasli teyzenin önünde gördüm kendimi, ve oda aynısını söyledi “sen uzulme diye soylemedik oznur eren ile evlendi. ” oznur benim sevdiyim kız.

Birkac hafta sonra oznuru bir yeşillik içinde gordum, bir buro vardı önünde ve bir suru evrak, onun karşısında da bir genc vardı gozluklu, birden o genc cekildi ve ben gitim o gencin yerine, sonra sevdigim kız oznurun yüzünü gordum, hepsi ayniydi, sanki gerçekti yüzü asikti, birseyler konustuk biraz tartıştık galiba ama ondan sonra gulumsedi ve oradan bir cayir gibi bir yer, yuksek yeşil otluk vardi, orada gezerek birseyler konusuyorduk ve nesemiz yerindeydi.

Bunlari yorumluya bilirmisiniz hocam, benim için çok onemli, dolandirilmakla karşı karsiyayim galiba, pek emin deyilim ama. Ramazan’ın rüyası.

Rüyada sevdiği kızın başkasıyla evlendiğini görmek tabiri

Ramazan merhaba. Öncelikle bir şeyi net olarak anlatmak istiyorum. Rüyalar ile dolandırılmak, aldatılmak gibi kesin kanıya varılmaz, varılamaz. Rüyalar insan beyninin uykuda meydana getirdiği şekiller, sembollerdir. Rüyada kesin bilgiye ulaşmak sadece Peygamberlere verilen bir ayrılacaktır. Ülkemizde rüyasında kendini aldattığını gördüğü için karısını kesen adam haberini biliyoruz.

Rüyanızdaki unsurlar birbirleriyle tamamen alakasız, bu gerçek hayatınızda kimi olaylar yüzünden kafanızın çok karışık olduğunu işaret ediyor. Huzura kavuşmak için zihninizi meşgul eden olayları tespit edip, onların çözümünü bulmanız gerekmektedir.

Rüyanın ana unsurları: hamile kadın, elini omuza atmak, akrabalar, yemeni, kırık merdivenler, merdiven inmek, halay çekmek, müzik çalmak, dans etmek, yaşlı amca, yaşlı teyze, yeşillik, büro, bir sürü evrak, yeşil otluk. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kızın Başkasıyla Evlendiğini Görmek” için 4 yanıt

ruyamda esımın abımle evlenırken gordum ve abıme aglayarak neden yaptın bunu dedım ama cok agladım

Rüyada sevdiği kızın arkadaşıyla evlendiğini görmek
Ben ise sevdiğim kızın bir yakın arkadaşımla evlendiğini görüyorum ve bir kızı oluyor. dünyalar tatlısı onunla hep kurduğumuz hayaldeki gibi bir kız.
Biz o kızla hep karsılaşıyoruz, sanki bizim evden birisiyle evlenmiş gibi hep bizim evde ama benimle değil işte hep ağlıyorum filan o da beni hala seviyor bende ama o başkasıyla evleniyor bu ne demek oluyor?

Şenol selam,
Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu gösterirken olayları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğinizi göstermektedir.

Rüyamda sevdiğim kızı kendi kır düğününde başkasıyla evlenecekken gordum ama nikah masasinda tek oturuyordu, ağlarken gordum, gelinliği gül kurusu rengindeydi, kafası kapalıydı, gittim eğildim kulağına tam hala cok sevdigimi soyleyeceklen masadan aglayarak kalktı, annesi kıza en azından çocuğun isi falan var dedi, yesil cimenler falan dikkatimi cekti. Not:Ben onu normalde seviyordum seviyorum da. Bekarım, şuan issizim, kız aklımda hic yoktu onu soyleyeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir