Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kızın Evlerinde Kaldığını Görmek

Rüyada sevdiği kızın evlerinde kaldığını görmek neye işarettir?

Ben üniversite 2. sınıfta okuyorum, sınıfta aşık olduğum bir kız var rüyamda kendisinin bizim evde kaldığını, aynı sofradan yemek yediğimizi, uzun uzun sohbet ettiğimi ve ailemle sohbet ettiğini gördüm ama gerçek hayatta ailemle herhangi bir tanışıklığı yoktur. Bir yorum alabilirsem çok mutlu olurum.

Rüyada sevdiği kızın evlerinde kaldığını görmek neye yorulur?

Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada başkaları ile neşeli bir yemek yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir.

Rüyada sohbet etmek, sohbet ettiğini görmek, başarılı bir iletişim gücüne sahip olduğunuzu ve bu yönünüz ile çevrenizin takdirini kazandığınızı, beğenildiğini temsil eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kızın Evlerinde Kaldığını Görmek” için 2 yanıt

Ben 19 yaşında üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Rüyamda bu sene başında kendisine çıkma teklifi ettiğim, sevdiğimi söylediğim, sınıfımdan bir kızı gördüm. Bizim evde bizimle beraber yaşıyordu ve anneme olsun bize olsun ev işlerinde yardım ediyordu. Gece 3-4 kere uyanmama rağmen aynı rüyayı görmeye devam ettim. Hayır cevabını vermese neredeyse bizim eve gelin olarak gelmiş diyecektim.
Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum, teşekkürler şimdiden.
Kimden: neumtf
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: meraklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir