Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kızla Şelaleye Gitmek

Rüyada sevdiği kızla şelaleye gitmek neye işarettir?

Ben rüyamda şunu gördüm : Beni seven bir kız var onu gördüm rüyamda. bu kız, ben ve yanımızda başka bir kızla bir yerde buluşuyoruz, beni seven kız diğer kıza kızıyor, “ben yıllardır ferhat için ne mücadele verdim, sen biliyor musun” diyor.

Daha sonra iki kız iyi arkadaş oluyor. Sonra beni seven kız bizi şelale ve ağaçlık bir yere götürüyor ama şelale akmıyor, ağaçlarda yapraksız idi. Bana diyordu ki “buralar aslında çok güzel yerler, şimdi böyle olmuş” diyor. O beni oraya götürdükten sonra ağaçlar yemyeşil oldu, şelale akmaya başladı.

Bu rüyanın anlamı nedir. Bu kız beni karşılıksız seven biri ve yıllardır beni bekliyor. Ne anlam çıkarmalıyım bu rüyadan? 27 yaşında boşanmış erkeğim.

Rüyada sevdiği kızla şelaleye gittiğini görmek yorumu

Ferhat merhaba. Bu rüyayı bizzat gören sensiz, kocaman aklı başında birisin ve rüyanda “O beni oraya götürdükten sonra ağaçlar yemyeşil oldu, şelale akmaya başladı” yazmışın. Bunun iki anlamı var.

1. Sende bu kıza aslında ilgi duyuyorsun ancak bazı korkuların yüzünden itiraf edemiyorsun ve bu kızın aslında akmayan şelale, yapraksız ağaçlara dönmüş dünyanı canlandıracağını hayal ediyorsun. Korkuyu bırak içinden gelenleri söyle.

2. Bu kız belkide aradığın, hayal ettiğin kişi ve gerçekten iç dünyandaki ormanda bulunan ağaçları yeşillendirip, şelaleyi canlandıracak. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerini ekler misin?

“Rüyada Sevdiği Kızla Şelaleye Gitmek” için bir yanıt

Yeşil akan şelale görmek
Merhaba, rüyamda çok kalabalık olmayan ama yinede kalabalık sayılan bir yerde ailem ile birlikteydik. Yeşil akan bir şelale ve havuzu vardı. Ailemle oturduğumuz piknik masasına şelaleden uzun büyük bir balık geldi. Birisi mi getirdi tam hatırlayamıyorum ama o akan sudan gelmiş. Çatal bıçakta vardi elimde. Balık pişmiş ama biraz korktum çünkü bütün haldeydi. Kafası filan duruyordu.(Normalde balık hiç tüketmiyorum. Yiyemem de, dokunup, kesip, pişiremem de.) Korka korka kafasını kesip ittirdim yiyebilmek için. Yarısını yedim, beyaz etli, güzeldi. Diğer yarısını aileme bıraktım ama yemediler. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir