Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevdiğim Adamı Görmek

Rüyada sevdiğim adamı görmek neye çıkar?

Rüyamda sevdigim kişiyi (sevgilim degil) goruyorum. O ortada duruyor. Onun saginda ben, solunda başka bir kız var. Ucumuz yolda yuruyoruz. Yol sanki hafif asagiya doğru yokus bir yol ama çok degil. Ben sevdigim kişinin koluna girmisim. Diger kız birseyler anlatiyor. Ben de aynı şeyden bahsediyorum. Hatta kızın sozunu kesiyorum bir ara ama sonra susuyorum ve dinlemeye devam ediyorum. Kizin sozunu kestigim için hem ben hem sevdigim kişi rahatsizlik duyuyoruz biraz. Kiza benim ona iyi davranmadigimdan bahsediyor. Bana vuruyor diyor. Ben hiç bir şey soylemiyorum. Ama doğru soylediginin farkindayim sanki. Kiz çok sakin mulayim bir kıza benziyor. Sadece dinliyor onu.

Bir ara ansiklopedi buyuklugunde bir defter goruyorum. Cok kalin aynı zamanda ve kenarindan goruyorum yapraklarinin hepsi bembeyaz. Ama acik degil sayfalari. Bir tane apartman goruyoruz. Ikinci ya da ucuncu katinda sevdigim kişi oturuyormus. Bilgisayariyla internete bağlanmakta sorun yaşadığını soyluyor. Basimizi kaldirip bakiyoruz. Evin yola bakan penceresi acik ve pencereden bilgisayar gorunuyor, başında da duran birisi var. O sirada ben bir şey yapiyorum asagidan ve bilgisayar internete bağlaniyor. Mavi internet explorer sayfasini goruyoruz. Bak duzeldi diyorum. O sirada da onun kolundan cikmisim birseyler anlatiyorum yine ve bir kac adim onden yuruyorum. Sonra yanyana geliyoruz tekrar. O benim koluma giriyor bu sefer ama sanki çok da istekli degil gibi. Ben neden explorer yerine mozillayi kullanmiyorsun o böyle sorunlar cikarmiyor diyorum. (Mozillayi daha önce bir arkadaşıma onerirken aynı şeyleri soylemistim. Bu kismi o yuzden gormus olabilirim. )

Koseden donuyoruz, ileride dayimi biriyle kavga ederken goruyorum. Napiyorsun sen diyorum. Ayirmaya çalışıyorum. Uyariyorum ama hala kavga ediyorlar. Hatta merdivenin kenarindan dusuyor dayim. Ilerliyoruz biz ileride tekrar goruyorum dayimi. Bu sefer benim Sercan adinda bir arkadaşımla kavga ediyor. Bu sefer ayiriyorum. Ikişi de yerde yorulmus perisan halde yatiyorlar. Sercan’a ‘o adam seninle nasıl kavga etsin ne cani var onun’ diyorum. (Cunku dayim çok ufak tefek bir adamdir. ) Sercan suratima bakiyor. Ama ayirmayi basariyorum sonunda.

Daha sonra bir arabanin içinde goruyorum o kızı, sevdigim kişiyi ve kendimi. (Sevdigim kişi bana rüyanın tamaninda bir tuhaf davraniyor. Sanki orada olmami istemiyor beni görmek istemiyor gibi. Ayni zamanda kendine çok güvenli gorunuyor. ) Once beni birakicakmis eve. Daha sonra kızı. Cunku kızın onunla daha fazla zaman gecirmesini istiyor. Once beni birakmak için kıza bahaneler uyduruyor. Beni eve biraktiklari zaman artık aksam olmus. Normalde de annemlerin yaşadığı tek katli evi goruyorum. Rüyamda da evleri orasiymis.

Ben eve gidiyorum eğer annemler evde yoksa cikicakmisim tekrar onlarla birlikte. Eve giricem tam kapiya annem cikiyor. Dayimin kavga ettiğini anlatiyorum. Bu ilk degilki bir de sunu yapmis bunu yapmis diye dert yaniyor. Eve girdigimde annemi utu yaparken goruyorum utu masasinda. Babam da yatiyor. Aslinda babam degil o adam ama rüyamda babammis. Hastami diye soruyorum anneme. Hayir diyor annem uykulu sadece. Gozleri yari acik yari kapalı bana bakiyor babam.

Ben kapidan dışarı basimi uzatiyorum. Sevdigim adam dışarıda o kızı bekliyormus ama ben etrafima bakiyorum goremiyorum. Basimi sag tarafa ceviriyorum o kızı goruyorum ama kız daha önce sarı sacliydi sanki ama orada gördüğüm kız esmer uzun koyu kahve ya da siyah, dalgalı sacli bir kız. Tuvalete sıkışmış yüzüme bakiyor yardım ister gibi. Kosarak geliyor eve girip banyoya kosturuyor.

Kisa bir sure sonra kızın bagirma sesini duyuyorum. Banyoya gittigimde kızın yanında iki tane yakisikli genc delikanli goruyorum. Kiyafetleriyle birlikte dus almislar sirilsiklamlar. Her taraflarindan su akiyor. Bakip gulumsuyorlar. Kiz da ucuz kızlar gibi kahkaha atarak guluyor. Bunlar da buradaymis diye. Ben tepkisiz onlara bakiyorum. Tesekkurler ve iyi gunler.

Ana temalar : yokus yol, birinin sözünü kesmek, ansiklopedi, büyük defter, apartman, sevdigim kisi, Bilgisayar, internete bağlanmak, internet explorer, explorer, mozilla, kavga etmek, ufak tefek adam, arabanın içi, tek katlı ev, kavga ettigini, ütü yapmak, yabancı kız, esmer kız, uzun saçlı kız, koyu kahve saçlı kız, siyah saçlı kız, dalgalı saçlı kız, bağırma sesi, iki delikanlı, yakışıklı delikanlı, duş almak, ucuz kız, kahkaha atmak.

Rüyada sevdiğim adamı görmek açıklaması

Bekar genç kızlar rüyalarında sık sık bu tür rüyalar görürler ve bu tür rüyalar herhangi bir mesaj vermezler. Bu rüyalar gençlik rüyaları olarak anılır ve kişinin gelişimini göstergesidir. Zamanla kişisel gelişim ilerledikçe rüyalarda anlam kazanmaya başlar.

“Rüyada Sevdiğim Adamı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada sevdiği adamı görmek neye delalet eder
Rüyamda sevdiğim adamı gördüm. Söylemeye utanıyorum her gece ailemden gizli gizli buluşuyorduk. Bana kolye almıştı, onu takıyordum. Kolye elmas idi, mavisi, yeşili, kırmızısı ve beyazı vardı. Çok süslü, güzellerdi.
Kimden: Kibar
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: elmas kolye.

Kibar selam,
Rüyada sevgiliyi görmek hakkında bilgiler aşağıda linki sayfada yer almaktadır. Size elmas kolye almış olması onun size gerçekten aşık olduğunu ve birlikte bolluk, bereket ve zenginliğe erişebileceğini temsil etmektedir.
Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyamda sevdiğim adama yakınlaşmaya çalışıyordum, rüyada bana “abinim” diyordu ve kaçıyordu benden. Bunun anlamı ne? onu çok seviyorum ve hep Allah’a dua ediyorum daha sevgilim olmadı.

Melek yaşın kaç? sen ne demek istediğimi anladın değil mi? demek ki “Kimeneee” demekle olmuyormuş. Eğer sen dokuz yaşında bir kız çocuğu isen yorum farklı, 15 yaşında isen farklı olacaktır. Ama üzülme canım ülkemde bu yerli diziler bu hızla devam ederse yakında sevgilin olur. Belki de o dizilerdeki gibi yalılarda, köşklerde, saraylarda yaşarsınız. Çünkü biliyorsunuz memleketimizde insanların büyük bir çoğunluğu köşk, yalı ve villada oturuyor, nüfusun çok küçük bir bölümü gecekondu da yaşıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir