Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevdiği Adamın Evli Olduğunu Görmek

Rüyada sevdiği adamın evli olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda sevdiğim adamın 1 haftadır evli olduğunu görüyorum. Bizim evin mutfak masasındayız ve oturuyoruz başka bir adam var, bu adama “O beni seviyor, seni sevmeyecek, kalbinde ben varım diyorum”. Nasıl olduysa 1 haftada evlenmiş çocuk sahibi olmuş oluyor. Ama rüyamda onu görmüyorum. Sadece öyle olduğunu söylemişler bana.

Garajdayım bir yere gideceğim otobüs bekliyorum saati görüyorum. Onu beklerken elimde yemek var birine verecekmişim aynı zamanda sevdiğim adam gelecekmiş onu bekliyorum.

Rüyada sevdiği adamın evli olduğunu görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, sevdiğiniz kişi ile gerçek yaşamınızda aranızda çözülememiş pek çok sorun olduğunu ifade etmektedir. Karmaşık duygular içinde bocaladığınız söylenebilir. Rüyada mutfak masası görmek yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak demektir. Rüyada bir masada oturduğunu görmek plan, program, düşünmek simgesidir. Rüya sahibi kişinin bir işe başlamadan önce iyice düşünen, başka insanlardan farklı düşünen ve genellikle de toplumdan ayrı hareket eden bir olduğuna rivayet. Rüya sahibinin diğer insanların kendisini anlamamasından yakındığını ve bunu çözmek için araştırma yaptığına yorulur. Bakınız rüyada masa görmek sayfası.

“Rüyada Sevdiği Adamın Evli Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Merhaba ruyamda sevdigim adam bana “kardeşinle görüşüyoruz ve evlenme kararı aldık, seninle bir şey düşünmem” dedi, rüyayı yorumlarsanız sevinirim. 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyanız, sevdiğiniz adamla ilişkinizde kendinizi bir konuda suçladığınızı, ona karşı bir suçluluk duygusu taşıdığınızı ifade etmektedir.

Merhaba. Rüyamda sevdiğim adamın aslında evli olduğunu ve karısının 5 aylık hamile olduğunu gördüm. Kendisi benden 5 yaş büyük. Onun öğretmen olarak çalıştığı kurstaydık (ben de orada öğrenciyim), başka bir öğretmenden duyuyordum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum, bu rüya kendimi kötü hissettirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir