Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Çocuğu Görmek

Rüyada sevdiği çocuğu görmek neye işaret eder?

Kalabalık bir yerden dönüyoruz sevdiğim çocuk, onun babası ve ben arabada yalnızız. Bir an araba durduruyor ve sevdiğim kişi otoyolda koşmaya başlıyor. Bende bakıyorum ileride sevdiğim çocuk arabaların arasından kaçıyor. Ama kimse yakalayamıyor. Sonra ben iniyorum arabadan yukarıya bakıyorum bir yol gidiyor ve ucunda da o var.

Yanına gidiyorum çekiyor beni kolumdan bir koyun içindeki kafeye götürüyor. 1 gece kimse bulamıyor bizi sonra o kafede buluyorlar. Kalabalık herkes var. Çocuğun annesi gerçekte beni çok sevmesine rağmen diyor ki, “oğlumu kandırdın bizden soğuttun, bu muydu sevgimizin karşılığı”, ama çocuk da beni savunuyor. Herkes bizi bırakıp gidiyor, ikimiz kalıyoruz öylece.. Anlamı nedir ?

Rüyada sevdiği çocuğu görmek neye yorulur?

Hakkınızda bilgi vermemişsiniz, en azından yaşınızı yazmış olsaydınız daha iyi olurdu. Rüyanın üç ana unsuru var; sevdiği çocuğun ailesini görmek, sevdiği çocuğu görmek ve sevdiği çocuğun kaçtığını görmek.

Bana göre rüyanız, sevdiğiniz çocuğun geçmişte büyük ihtimalle çocukluğunda yaşadığı bir olayın etkisinden hala kurtulamadığını göstermektedir. Bu durum bilinç altına yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Çocuğu Görmek” için 6 yanıt

Merhaba canım, bende seviyorum senin gibi biliyor musun bana bir kağıt göndererek aşkını itiraf etti, biz onunla aynı sınıftayız, öğretmenimizde onun babası, ben sınıfta en başarılı öğrenciyim, oda beni zamanla kıskanmaya ve öğretmenden uzaklaştırmaya çalıştı, bence o beni sevmiyor, sevse böyle yapmaz, benim de sevgim zamanla azalmaya başladı ama yinede çok seviyorum, keşke bir an önce okullar başlasa da onu görebilsem, sanırım senin durumunda benden farklı değil hoşça kal güle güle.

bende rüyamda sevdiğim çocuğa çarpıyordum sonrada pardon diyordum oda önemli değil diyordu sonra onunla arkadaş oluyoduk ben aşağıya inerken oda benim koluma girip geliyordu neyi belirtiyor gerçektende tanışırmıyız

Rüyada sevdiğim çocuğu gördüm
Rüyamda sevdiğim çocuk, benim sevgilimden ayrıldığımı öğrenip, sevinerek, tanımadığım bir kızı (aslında iki kız ve bunlar ikizler) arıyor ve bu haberi müjdeliyor, sonrada benden mesaj bekleyeceğini söylüyor ama kız önce senin mesaj atman gerekir diyor.
Sevgilimden yeni ayrıldım. bu rüya ne demek lütfen açıklar mısınız.

Rüyanız herhangi bir mesaj vermeyip, klasik bir sevdiğini kaybeden kişinin onu rüyasında görme olayıdır.

Rüyada sevdiğim çocuk gelip gözlerimi kapatıyordu bu ne demek
Rüyada sevdiğim kişiyle evlendim, yani çok mutluyduk, sevdiğim çocuk gelip gözlerimi kapatıyordu, bende şakacıktan farklı isimler söylüyordum, sonra gözümü açtı “bu söylediğin isimler kim” bende sevdiğim çocuğa şaka yaptım dedim, sevdiğim çocuk iyi ki yalanmış yoksa yüreğime iniyordu dedi, sonra bir dağ üzerine çıktık, konuşmaya başladık, birden bire ayağım kaydı dağdan tam düşecektim hemen uyandım.
Kimden: büşra
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:12
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: evlenmek.

Büşra merhaba, senin yaşındaki kızlar dersini çalışmalı ya da evcilik oynamalı. Halbuki sen evlenme işleriyle uğraşıyorsun ve bu senin yaşında biri için tehlikeli konular. Zaten yazdığın “sonra bir dağ üzerine çıktık, konuşmaya başladık, birden bire ayağım kaydı dağdan tam düşecektim hemen uyandım” cümlesinde dağa çıkmanız yaptığınız ya da düşündüğünüz tehlikeli şeyleri ifade ederken, ayağının kayması, neredeyse düşecek olman başına gelebilecek kötü şeyler konusunda sana bir uyarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir