Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Erkeğin Ağladığını Görmek

Rüyada sevdiği erkeğin ağladığını görmek ne demek?

Merhabalar. Rüyamda sevdiğim erkeğin ağladığını gördüm, başını masadan kaldırmadan ağlıyordu, bende göz yaşını silerken elimi tuttu.  Bana sevgi dolu bakışlarla hüzünle baktı, hiç bir şey söylemedi. Öylece el ele bakıştık ama bakışları çok şey anlatıyordu.

Lütfen açıkla mısınız, erkeğin ağlaması ne demektir. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu rüya ozgeren rumuzlu üyemiz tarafından gönderilmiştir.

Sevdiği erkeğin rüyada ağladığını görmek yorumu

Rüyanız, sevdiğiniz kişinin derin acılar içinde olduğunu fakat gerçek yaşamda bunu dışarı yansıtmadığını ifade etmektedir. Bu yazı ilginizi çekebilir rüyada ağlayan adam görmek.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Erkeğin Ağladığını Görmek” için 11 yanıt

Arkadaşlar selam,
Ben dün gece sevdiğim erkeği ağlarken gördüm. Babası tokat atmış. Ve evlerinin önünde topluluk vardı. Bunun manası nedir?

ben 5 ay önce nişanlımdan ayrıldım. Teyzem rüyasında eski nişanlımın benim yanıma geldiğini diz çöküp ağlayarak affetmemi dilediğini karşılığında benimde ağladığımı sonunda affedip birlikte evden çıkıp arabaya bindiğimizi görmüş bu rüyanın yorumunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler..

Merhaba
Ben sevgilimle ayrıldıktan sonra onu rüyamda gördüm, rüyamda durmadan “gitme konuş benimle” diye bağırıp ağlıyordum, o nereye giderse peşine gidiyordum, asansörü çağırıyordu, uzun bir koridordaydık kolundan tutuyordum “konuş benimle” deyip ağlıyordum, sonra o gülmeye başladı peşinden oda ağlamaya başladı. Günlerdir etkisindeyim, rüyamın anlamını söyler misiniz?

Gördüğünüz rüya yaşadığınız bazı pişmanlıkları işaret etmekte ancak pişmanlığın fayda etmediğini göstermektedir. Bu konuda rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında çok geniş açıklama bulabilirsiniz.

Merhaba, ben rüyamda arkadaşımı birde gerçek hayatta karşılıksız sevdiği çocuğu gördüm, çocuk arkadaşım için ağlıyordu “senin kıymetini bilemedim” diye, arkadaşımda ondan nefret ettiğini söylüyordu ve karşısında gülüyordu, rica etsem bunu da yorumlar mısınız?

Ben rüyamda sevdiğim erkeği kolundan tuttum tam sevdiğimi soylicektim lütfen bırak beni şuan gitmem lazım dedi sonra ne soyliceksen soylersin dedi ağlıyordu bu ne anlama geliyor lütfen cevap verin.

Bende mahallemizde olaylar çıktığında onu birinin azarladığını gördüm oda ağlıyordu neden ağlıyosun ağlama dedim birşey demeden gitti

Rüyamda sevdiğim kisiyi ve kendimi aglarken gördüm, hickira hickira çok agladik ama, iyi midir kötü müdür?

Ruyamda Sevdigim erkek için kendimi yaraliyordum. Taşı kafama kafama vuruyordum. Kafamdan kanlar fışkırıyordu.yanımda da sevdiğim adam vardı. Oda ağlıyordu. “Yapma, etme” diye. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Bugün rüyamda sınıfta ders işlerken sevdiğim çocuğun bir anda gözlerinin dolduğunu gördüm ne oldu dedim cevap vermedi dona kaldı ve gözleri kıpkırmızı oldu o ağlarken benim içime bir sızı giriyordu çok garipti lütfen ama lütfen yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir