Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevdiğim Kişinin Evine Gizlice Girmek

Rüyada sevdiğim kişinin evine gizlice girmek ne demek?

Aniden onun evinde olduğumu gördüm ilk salondaydım. koltuklar bembeyazdı, loş bir ışık vardı. yerde bir halı küçük bir masa vardı, sonra bir kapıyı açıp içeri girdim. İçeride beyaz bir dolap vardı, çekmeceleri mavi. çekmeceleri ve dolabın kapısını açtım içinde bir sürü kıyafet vardı. amacım onun kıyafetinden bir tane alıp o evden kaçmaktı.

Eve gizlice girmiştim çünkü ve herkes uyuyordu. dolabın yanında bir kapı daha vardı, beyaz kapı, altın kapı kolu ve ortası camdan yapılmıştı, cam buğuluydu. o sevdiğim kişinin odasıydı, kapının kolunu tutup kapıyı açmaya çalıştım ama kapı kilitliydi ve aniden odada ışık yandığını gördüm ve birden kendimi bir arabanın içinde buldum ve onuda bir arabada gördüm önümüzde gidiyordu ve onu takip ediyordum. geceydi ama o güneş gözlüğü takıyordu. hatta rüyamda telefonumdan saate baktım ve saat sabah 5ti. sonrada aniden uyandım. yorum getirirseniz sevinirim.

Rüyada sevdiğim kişinin evine gizlice girmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda sevdiğiniz kişi hakkında bazı kararsızlıklar yaşadığınızı, gizli kalan merak ettiğiniz bazı şeyler bulunduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Sevdiğim Kişinin Evine Gizlice Girmek” için 2 yanıt

Rüyamda ayrıldığım sözlümün evine giriyordum,
evin kapısı kapalı ama kilitli değildi ,içeriye girdim evin içerisinde kendi yoktu,ama ev sahibi ve ev sahibinin eşi vardı,geniş ferah aydınlık bir evdi,evden sokağa dışarı baktım,evi dolanıp evden çıktım, neye delalettir.

rüyamda sevdiğim kişiyle oturduğumuz binalar yan yanaydı. balkonlarımız karşılıklıydı. ben ilk başta onu izlemeye başladım. sonra kendi balkonumdan onların balkonuna atladım. sonra pencreden odanın içine girdim. o da yerde 10-12 yaşlarında erkek çocuğuyla test çözüyordu. geldiğimi o an fark etmedi. bende yataktaki yorganın altına girdim, ama yorgan beni gizlemiyordu, yani karşısına baksa beni görecekti. ben dayanamayıp daha sonrada bakarım bahanesiyle onu videoya çekiyorum o sırada kafasını kaldırıp beni görüyo. hiç konuşmadı ama sürekli bana baktı çok güzel gülümsedi ve bana bakarak yanındakilere birşeyler anlattı. sonra içeri bi adam girdi ben onun gelmesinden korktum, ve bana kendimi tehlikeye attığımla ilgili
bir şeyler dedi. ben kendi evime gitmek için balkona gittim, kendi balkonuma zıplayacaktım ama balkonlar arasındaki mesafe uzamıştı. sonra uyandım. tekrar uydum ve kaldığım yerden devam ettim. bu sefer odamdaydım. sevdiğim çocuk ve yanındaki çocuk hala yerde test çözüyolardı. sonra bi anda o odaya giren adam ve sevdiğim çocuk bize geldiler. ailem birkaç haftalığına acil bi yere gideceklerdi. sonra o adam dönüp o zaman sen bizde kal dedi. sonra uyandım. bu ne demek acaba? biraz uzun oldu sanırım ama kusura bakmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir