Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kişiyi Çocuk Olarak Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi çocuk olarak görmek ne demektir?

Merhaba, öncelikle şunu belirteyim, genelde sevdiğim kişiyi rüyalarımda çocuk olarak görüyorum. Ayrılmadan bir hafta önce rüyamda onu çocuk olarak görmüştüm sarıldığımızda normalleşmişti.

Yeni gördüğüm rüyanın nasıl başladığını hatırlamıyorum. Sevgilimle yine ayrıydık. Bizim evimize geliyordu, annemler falan da vardı. Televizyon izliyorduk. O ara benim sırtımı okşadı. Ben önce tepki vermedim sonra onun elini tuttum ve birbirimize gülümsedik. Ardından yatma vakti geldi, ben ablamla yatacaktım. Sonra sevgilim geldi yanıma.

Gözümü kapatıp açtığımda yine çocuk olarak duruyordu. Bizle yatmak istiyordu. O aralarda bir şey oldu ve yataktan kalkıp mutfağa gittik. Sevgilim de peşimizden geldi. Ağzını açtığında tel tokalarımı gördüm. Hepsini çıkarmaya çalıştım birkaç tanesi boğazında kaldı. O an “”oğlun da senin gibi olursa yandım ben” falan dedim. Balkona çıkartıp kusmasını söyledim o da kustu sonra balkonu yıkadım. Teşekkür ederim

Rüyada sevdiğini çocuk olarak görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda sevgilinizle aranızda halletmeniz gereken kimi konular olduğunu işaret etmektedir. Bu sorunların hayata bakış açılarınız, olaylara yaklaşım şekliniz olma olasılığı yüksek.

Rüyanız; sevgilinizle asgari noktalarda buluşma imkanı bulamazsanız birbirinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerektiğini, aksi takdirde can sıkıcı şeyler yaşayacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Sevdiği Kişiyi Çocuk Olarak Görmek” için 6 yanıt

Rüyada erkek arkadaşını görmek
Rüyamda benim sevdiğim çocuktan su istediğimi ve verdiği suyun yarısını ben yarısını onun içtiğini gördüm, normalde ben onu seviyorum ama o beni arkadaş olarak seviyor, Rüyada arkadaşından su istemek, su içtiğini görmek ne demektir, cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyamda kardeşimi çocuk haliyle gördüm bebek değil 4 veya 6 yaşları arasında, kardeşim gerçekte 24 yaşında biraz hasta gibi görüyorum ve kucağımda taşıyorum. Lütfen yorum yapın
Ne iki yorumu ya daha önceden yorum yapmadım ki

Rüyamda sevdiğim kişi (beni sevdiğini tam olarak bilmiyorum görüşmüyoruz bayadır) beni sevdiğini anneme sölüyordu daha sonra bi anda Bebek haline döndü ama kendi halinede arada dönüyordu

Merhabalar. Erkek arkadaşım beni rüyasında bebek olarak görmüş. “Sen oldugunun farkındaydım ama bebektin konusabiliyordun yaninda baska bir bebek de vardi erkek bebek. Sana onunla konusma dedikce sen arkadasim diyordun” dedi. Uyaninca tedirgin olmus, ağladim, acaba sen benim kismetim degil misin diye dedi. Ben de huzursuz oldum fikriniz nedir?

Rüyamda sevgilimi kendi evimde çocuk olarak daha sonra altına kaçırdıktan sonra eski haline geldiğini gördüm. Çok karmaşıktı. 2. Kez bu tarz rüyayı görüyorum. İkisinde de altına kaçırıyor ve ben yıkıyorum ve sonra bakıyorum düzelmiş. Lütfen yorumlar mısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir