Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kişiyle Evlenmek

Rüyada sevdiği kişiyle evlenmek neye yorumlanır?

Rüyada sevdiğim insanı görüyorum, başta beni görmüyor, sonra beklemediğim bir anda yanıma geliyor. Benimle evlenmek istiyor, sonra evleniyoruz birde 12, 13 yaşlarında kız çocuk evlat ediniyoruz. Şuan o insanla da bir beraberliğim yok. Yardımlarınız için teşekkür ederim İyi çalışmalar.

İpuçları : evlat edinmek, Evlenmek istemek, kız çocuk, yanına gelmek, kız çocuk.

Rüyada sevdiği kişiyle evlenmek tabiri

Rüyada sevdiği kişiyle evlenmekRüyada sevgiliyi gormek sizin kendinizi oldugunuz gibi kabul ettiginizi yani kendiniz ile barisik oldugunuzu, kendinizle küs olmadiginizi belirtir. Evlenmek istemek, evlendiğini, evlilik yaptığını veya evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyada evlatlık almak, üvey evlat, evlatlık aldığını görmek evliyseniz eşinizin hastalanacağına, bekar iseniz bir yakınının hastalık haberini almaya işaret eder. Bu bilgiler ışığında, içinde bulunduğunuz ruh halinizi göz önüne alarak yorumu tamamlamanız gerekmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kişiyle Evlenmek” için 4 yanıt

Rüyada evlilik yapmak neye tabir edilir
Rüyamda normal hayatta tanımadığım bir bayan gördüm ama rüyada tanıdığım hoşlandığım sevdiğim kadındı ve oda aynı şekilde beni seven hoşlanan biriydi. Evlenmek, evlilik yapmak istiyorduk. Özellikle o istiyordu, açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Rüyada evlendiğini görmek kadın
Rüyamda şuan hayatımda bulunan erkek arkadaşımla evlendiğimi gördüm. Evlendiğim anı görmedim, evlendikten sonra bir evde otururken kendisi apar topar evden çıkıyor ve “ben yüzük almaya gidiyorum, yüzüksüz evlilik olmaz” diyor ve ben onun arkasından bahçede büyük büyük renkli tırtıllar görüyorum. Biraz karışık ama şuan hayatımda evlilik yakın değil, dışarıda bir yerde uzun zamandır tırtıl ve benzeri hayvancıklar görmüyorum. rica etsem yorumlar mısınız?

Rüyada sevdiği adamla evlendiğini görmek
Rüyamda sevdiğim ve beraber oldugum adamla evlendiğimi gördüm annesiyle aynı evde yaşıyoduk ama gayet mutluyduk

Rüyamda sevdiğim adamın annesi gül beni istemeye geliyordu ertesi gün söz takılması isteniyordu, annemler sorun olmadığını gelebileceklerini söylüyordu, sonra ertesi gün gelinlik vardi üstümde, sevdiğim adamında damatlık vardı sonra ben bunların nasıl olduğunu aileni nasıl ikna ettiğini soruyordum başbaşa kalınca anlatırım diyordu ve rüyam bitiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir