Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kişiyle Konuşmadığını Görmek

Rüyada sevdiği kişiyle küstüğünü görmek ne demektir?

Rüyamda sevdiğim kişiyle konuşmadığımızı gördüm, ben onun önüne geçiyorum bana bakması için ama sanki ona ihanet etmişim ya da artık beni sevmiyormuş gibi kafasını başka yöne çevirdi. Daha sonra arkadaşlarıyla bir yere gidiyordu önlerinde de bir grup kız vardı sarışın kızın kim olduğunu arkadaşlarına soruyordu ve onun peşinden yürüyordu arkadaşlarıyla. Ben o yürürken yanındaydım ama beni görmüyordu, bir de bu rüya başlamadan önce karıncaya benzer böcekleri kovuyordum evimden.

Ben 15 yaşındayım, o 17 yaşında ve asla benden başka bir kıza bakmazdı ne oldu da böyle soğudu benden ve biz sevgili değiliz asla dilimizle konuşmadık ama çok bakışmaktan ne demek istediğini anlıyordum, yorumlarsanız memnun oluruz teşekkürler. Bu rüya ziyaretçimiz emine_d tarafında gönderilmiş olup tarafımdan buraya eklenmiştir.

Rüyada sevdiği kişiyle konuşmadığını görmek yorumu

Rüyanız, Sizin su anda karma karisik ve kaos bir yasam tarzi surdurdugunuzu ifade etmektedir. Ayni sekilde bu ruya yasaminizda bir sikinti icinde oldugunuzu, degisik bir yer, manzara gormek ihtiyancinda oldugunuzu belirtir. Yasam tarzinizda onemli bir degisiklik yapmak zorundasiniz. Bu ruyanin baska bir yorumuda, sizin yeni ufuklara acilmanizi, manevi duygu ve dusuncelerinizi saglamlastirmak, guclendirmek, percinlemenizi size tavsiye eder. Eskiyi birakin yeniye bakin, atik tetik cevik ve pratik olun!!

“Rüyada Sevdiği Kişiyle Konuşmadığını Görmek” için 4 yanıt

Ruyamda sevgilim benimle konusmuyordu bana bakmiyordu, surekli benden kaciyordu, annemin ve kardesimin yanindaydi bana bakmadi.

Eski sevgilim beni aldattı ben öğrenmesem aldattığını söylemicekti bile herneyse şuan aldattığı kişiyle mutlu iki hafta oldu rüyamda gördüm onu iki kez birincisinde aynı evdeydik hiç konuşmuyodu babasınıda gördüm kardeşide vardı hiçbiri konuşmuyodu onun evini izliyodum onun evide rüyamda bizim üçüncü kattaymış ben artık onu düşünmek istemiyorum ikinci rüyamda ise onunla aynı yataktaydım bana 11.30da gitmemi söylüyodu evinden onun evindeydik bu sefer çok karışıktı

Rüyada hoşlandığım çocuk benimle konuşmuyor, sanki ona ihanet etmişim gibi davranıyordu.Gerçekte sevgili değiliz ama birbirimizden hoşlandığımız gayet açık

Rüyamda hoşlandığım erkekle aynı yurtta kalıyoruz bizi beraber bişey almaya gönderiyorlar ama benimle hiç konuşmuyo ben yokmuşum gibi bu karşıdan karşıya geçiyo bende arkasından geçiyorum o koşarak yanımdan uzaklaşıyo sonra bende ağlayarak yurda geri dönüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir