Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiği Kızın Saçıyla Oynadığını Görmek

Rüyada sevdiği kızın saçıyla oynaması ne demek?

Bir kaç aydır görüp, konuşamadığım bir kız vardı. Sürekli arkadaşlarıyla dolaşıyor. Rüyamda bir mekandayım duvarın köşesine yaslanmışım, kızda yanımda saçıyla oynuyor dirseğinle temas ediyor. Konuşmamı istiyormuş.

Sonra bir anda mahallede görüyorum. Bir arkadaşımla şakalaşıyorlar o ve 2 arkadaşı daha. Tanışmak için yanlarına gidiyorum eve giriyorlar. Bende peşlerinden giriyorum. Ev bahçe gibi bir şey. Güvercinler besliyormuş arkadaş. Bakmaya gidiyor. Kızın arkadaşları da benim yanımda. Yere bir bakıyorum kedinin biri güvercinleri yiyor. Tam engel olmak istiyorum, o sırada hepsini bitiriyor. Bana bir dönüyor gözleri kör kedinin.

Daha sonra bırakıyorum. Yavrusu falan var. Sonra kızın yanına gidiyorum konuşmak için. Orada uyandım. Değişik garip bir rüya idi. Fikri olan var mı?

Rüyada sevdiği kızın saçıyla oynadığını görmek yorumu

Rüyanızdaki unsurlar arasında büyük çelişkiler var ve bunların sağlıklı yorumlanması mümkün değildir. Rüyanız kafanızın çok karışık olduğunu ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiği Kızın Saçıyla Oynadığını Görmek” için 4 yanıt

Sevdiği kızı otobüste görmek
Canımdan cok sevdiğim bir kız var, var ama o beni sevmiyor. Rüyamda 4-5 sene önceki sevgilisini özlerken gördüm, bu birinci rüyam. Ertesi gün ise sevdiğim kızı otobüsteyken gördüm rüyamda.

Barış selam, doğru bir rüya analizi için hakkınızda yeterli bilgi vermelisiniz. Rüyanızla ilgili açıklamayı rüyada sevgili sayfasında bulabilirsiniz.

sevgilim kapalı bir kız rüyamda kalabalık bi ortamda başörtüsü açıldı ve ben kendimi ona siper ettim kimse görmesin diye ve o başını tekrar kapatana kadar saçlarına dokundum

Okulda hoşlandığım birisi var ama o birisiyle çıkıyor.Benim önümde oturuyor.Tüyamda ben çantamı sıraya koyuyorum o da kafasını koyuyor sonra ben de saçıyla oynuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir