Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim erkek bana sarılmışken diğer eliyle de başkasına sarılıyordu ve sevdiğimle ellerimiz birbirine bağlanıyordu çözülmüyordu. Bu ne demektir?

Rüyada sevdiğine sarılmak nasıl yorumlanır?

Bu kısa fakat derin anlamlar taşıyan rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda güven eksikliği sorununu işaret etmektedir.

Rüyada birbirine sarılmak daha fazla sevgi, daha çok ilgi istediğinizi ifade ederken aynı zamanda sevdiğiniz kişi hakkında kimi korkular, endişeler taşıdığınızı anlatmaktadır. Bu endişeleri taşımaktansa öz benliğinizi ve diğer insanları nasıl kabul ettiğinizi gözden geçirip, korkularınızdan kurtulmanın çaresini bulmalısınız manası taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sarılmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiğine Sarılmak” için 5 yanıt

selamun aleykum benim bir sevdiğim var o da beni seviyor ancak haram sınırların aşmamak ve takvamızı kaybetmemek için görüşmeme kararı aldık yine de canlarımız yanıyor zaten binde bir görüşürken şimdi sesini dahi duyamaz oldum.istihare yapmaya karar verdik ona göre hareket edeceğiz.ama ben rüyamda ailemin kendi evinde onu gördüm önce ellerini uzattı sımsıkı tuttu sonra sarıldı gitme bırakma beni dedim 3 saate gelcem bekle dedi hiç bu rüyadaki kadar yaklaşmamıştım ona kokusunu ilk kez rüyamda aldım bu rüyanın yorumunu yaparsanız çok sevinirim allah a emanet olun.

rüyamda çıktığımın bana yalanlar söylediğini itiraf eder gibi dalga geçerek konuşuyordu sonrada sarılıyorduk

merhaba rüyamda sınıftayım en ön sırada oturuyorum hoslandığım cocukta arkamdan gelip boynuma sarılıyor ben onun olduğunu anlıyorum ama biraz daha böyle kalmak için farketmemiş gibi yapıyorum (benim en yakın arkadasımda bu kişiden hoslanıyor) ben arkadasım fark etmesin diye sonunda arkama dönüyorum aa sen miydin falan diyorum sonra yanıma oturuyo ben o arkadasımın kardesini seviyorum kucagıma alıp öpüyorum falan sonrada hoslandığım cocuga veriyorum oda seviyo öpüyo falan arkadaşımda kardeşimi sevdi ya kucagına aldı diye seviniyordu lütfen bu rüyayı yorumlar mısınız…

Rüyamda sevdiğim erkeğin üstüme uzanmış şekilde bana sarıldığını “beni bırakma” dediğini “seni sevmeme yardım et, beni sevmeye devam et, bizi burada bırakma” dediğini gördüm, biz sevdiğim çocukla çıkmıyoruz ama ben seviyorum. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutluyum.

Rüyada sevdiği kişiye sarıldığını görmek daha fazla sevgi, daha çok ilgi istediğinizi ifade eder. Rüyanın devamında geçen konuşmalar sanki beynin tarafından kendini iyi hissetmen için oluşturulmuş bir senaryoya benzemektedir ki bu yaşamın bir gerçeği olup, kişinin kendi kendini iyileştirmesi bazı zamanlar çok iyi sonuçlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir