Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada sevdiğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda, beni gerçek hayatta sevdiğini bilmediğim birisini gördüm ve bana üzgün olduğunu, beni sevdiğini söyledi. Ben bu rüyayı bugün gördüm ve aslında dün kendisiyle tartışmıştım bana benim hayatimin kendisini ilgilendirmediğini söylemişti. Ama gördüğüm rüyamda’da tam tersi oldu , bana karşı hislerinin olduğunu ve üzgün olduğunu ve beni sevdiğini söyledi. Sizce doğru mudur ?. Rüyada sevdiğini görmek ne demektir. Şu an çok kararsızım , isterim ki öyle olsun her şey rüyamda gördüğüm gibi olsun ama bilmiyorum.

Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgun & umutlu
Rüyanızın anahtar kelimeleri: sevdiği kişiyi görmek,rüyada aşık olduğun kişiyi görmek, hoşlandığın kişiyi görmek, bakıştığın birisini görmek. 23 Mart 2010, 16:38

Rüyada sevdiğini görmek neye delalet eder?

Merhaba, yaşınız henüz çok çok küçük ve sizin yaşınızdaki gençlerin bunları düşünmesinden ziyade eğitimlerini, geleceklerini düşünüp, hedeflerine ulaşmak, hayallerine kavuşmak için neler yapması gerektiğine kafa yormasında daha fazla yarar olduğuna inanıyorum.

Rüyanız, kendinizi iyi hissetmeniz için beyniniz tarafından oluşturulmuş bir senaryonun yansımasıdır. Rüyaya bakarak birinin sevip sevmediğine karar vermek çok yanlıştır. Genç kız ve erkekler ilgi duydukları, hoşlandıkları kişileri rüyalarında sık sık görürler ve bu yaygın bir rüyadır bir mesaj vermez. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevdiğini Görmek” için 8 yanıt

Ben bir kaç kere rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm, rüyalarım olumluydu bu ne anlama geliyor, sevdiğim kişiyi görmek.
Sevdiğim kişi 1. rüyamda benim fotoğraflarımı çekiyordu, 2. rüyamda ise bana bakıyordu.

Rüyanızın açıklaması zaten sayfanın üst kısmında anlatılmış. Ayrıca sevmek sayfası ilginizi çekebilir.

ben 16 yaşında lise 2 öğrencisiyim.rüyamda hoşlandığım çocuk benim okuluma gelmişti.ve benim yüzüme hiç bakmıyordu.acaba bu ne demek öğrenebilirmiyim.

Gördüğünüz rüya bana göre öncelikle okulunuza, eğitiminize, derslerinize odaklanmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda sevdiğim ile buluşuyordum ama bana değer vermiyordu, hatta buluştuğumuz yerde bir erkek bana sarkıntılık yapıyordu bende yüz vermeyince biraz ilgili davranmamı istedi, benden maddi yardım da istedi, alaycı bir tavrı vardı, bende tokat attığımı hatırlıyorum bir kaç defa.

Ayşe merhaba,
Ben bu rüyaya yorum yapmakta zorlandım. Rüyada sevgiliyi görmek sizin kendinden emin, başkalarına özenti duymayan, kişiliği gelişmiş, mutlu olmayı bilen ve bunu hak eden biri olduğunu gösterir. Bakınız sevgiliyi görmek.
Bunlara karşılık rüyada geçen olaylar sanki gerçek hayatta sevgiliniz ile aranızda bazı sorunlar bulunduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir