Rüyada Sevdiğini Merdivende Görmek

Rüyada sevdiğini merdivende görmek nedir?

Merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum yani seviyor gibi ama neyse. Onu ve en yakın arkadaşını rüyamda gördüm. En yakın arkadaşı uzun süredir burada değilmiş bir anda dönmüş (rüyamda).

Herkes onu karşılamaya gidiyor ve sanki filmde imiş gibi arkadan biri konuşuyor. Konuşan kişi benim gelen kişiye aşık olduğumu söylüyor. Yani sevdiğimin arkadaşına (!). Sonra karşılama alanında sevdiğimi de görüyorum. Bir merdivenin üstündeler. Sevdiğim çocuğun arkadaşı merdivenden düşecek gibi oluyor dengesini kaybediyor. Merdiven yamulunca sevdiğim çocukta dengesini kaybediyor ve bana doğru geliyor ama düşmüyor. Elimi tutuyor ve ben dünyanın en mükemmel, 2 çocuklu annesine sahibim deyip sarılıyor bana. Yani sevdiğim çocukla evlenmişiz!! Bunun anlamı nedir ? 19. 06. 2012 / 00:30 tarihinde gönderilmiş

Rüyada sevdiğini merdivende görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanızın bir mesaj verdiği söylenemez, günlük yaşamınızda kafanızı fazlaca taktığınız bir konunun, kişinin uykunuzdaki yansıması olarak değerlendirilmelidir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

4 Yorum yapılmış

 1. yürüyen merdiven dedi ki:

  rüyamda yürüyen merdivenden ters bir şekilde yukarıya çıkıyorum oldukça enerjiğim, takım elbise giyiyorum, elimde çanta yukarıya yaklaştığımda eski kız arkadaşımı görüyorum, birden enerjim hiç kalmıyor, kollarımda bacaklarımda hiç güç kalmıyor, o esnada bana “yapabilirsin çıkabilirsin” diyor, yapamayacağımı söylüyorum, onu görmeden önce merdivenleri nasıl çıktığımın farkında değil bu yüzden ona güceniyorum, çok güler yüzlü iyi niyetli bakıyor, elini uzatıyor tutmuyorum merdivenle birlikte aşağı inmeye başladığımda daha ciddi bir şekilde yapabilirsin diyor, bende sadece bir şekilde yapabilirim o da benim bildiğim şekilde diyorum, kenarlara tutunuyorum tutunmamla birlikte gücümü yeniden kazanıyorum, yukarıya doğru çıkmaya başlıyorum tam çıkıyor muyum yoksa yine en yakın yerde miyim? bilmiyorum ama o esnada onun yan taraftaki normal merdivenlerden aşağıya indiğini bana doğru hiç bakmadığını görüyorum, o esnada gücüme kavuştuğum her şeyin normale döndüğü için rahatlıyorum ama gidişi içimi biraz tuhaf ediyor.
  Eski kız arkadaşım çok erken yaşta evlenmişti ama rüyamda başarılı bir iş kadını gibiydi. Şimdiden teşekkür ederim. 32, Erkek, Bekar, Öğrenci

  • Admin dedi ki:

   Rüyada yürüyen merdiven yukarı hareket ediyor ise, sizin kolaylıkla büyük ilerleme sağlayacağınızı işaret eder. Sizin ters bir şekilde yürüyen merdiven ile yukarı çıkmanız hayatınızda bir şeyi hatalı yapmanıza rağmen yine de başarılı olduğunuzu gösterir.
   Rüyanın devamında olanlar ise şimdiye kadar hep yanlış yaptığınız bazı şeyleri doğru yapmanın zamanının geldiğini anlatmaktadır.

 2. Zeliha dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım çocugu gordum.merdivenlerdeydik ben çıkıyordum merdivenlerden o ise iniyordu ama o cok iyi giyinmisti. Bende iyi giyinmistim ama sadece ayagimda igrenc bir terlik vardi. Böle eski koy terliklerinden bana bakti hoslandigim cocuk o merdivenin asagisinda oldugu icin gozlerini yukari cevirip bakti. bense o anda uyandim.

 3. qedlw dedi ki:

  rüyamda sevdiğimi merdivende gördüm ve yanından hızıca merdivenden indim. ne manaya gelir ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*