Rüyada Sevdiğini Tesettürlü Görmek

Rüyada sevdiğini tesettürlü görmek nedir?

Selamlar. Ben bir buçuk yıl önce bir kızla tanıştım ona aşık oldum. Onunla yüz yüze birkaç kez gorusebildim. Aradan 1 ay geçtikten sonra ona açılmaya ve duygularımı ifade etmeye karar verdim. Onu aradım konuştum ama görüştüğü birisi varmış. Yani hiç başlamadan bitmiş oldu. Onu halen sevdiğimi düşünüyorum. Bugün onu rüyamda tesettürlü olarak gördüm yeşil renkte giyinmişti. Bir de bir ara önümde eğildi ve iç çamaşırı gözüktü. Hayrolsun diyelim. Lütfen yorumlar mısınız? Gönderen Ömer.

Rüyada sevdiğini tesettürlü görmek yorumu

Ömer merhaba, gördüğünüz rüyanın bir mesaj verdiği söylenemez. Bence bu rüya gerçek yaşamda kafanızı meşgul eden bir konunun uykuda yansımasıdır.

Rüyada tesettür görülmesi reel yaşamda rüya sahibinin yakın çevresi ile ilişkisi hakkında bilgi verir ve rüyada tesettüre girdiğini görmek yakınlarınız tarafından böyle giyinmek yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyanın unsurları; aşık olmak, sevdiğini tesettürlü, yeşil elbise, iç çamaşırı, tesettür

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

2 Yorum yapılmış

  1. elzem yımaz dedi ki:

    rüyada benim eskiden cok samimi olduğum arkadaşım yeşil bir türban yapmış kapanmış oluyordu, cok merak ettim bir anlamı var mı bunun?

  2. rüyalar dedi ki:

    Merhaba ; rüyamda 2 yıldır sevgilim olan kişiyi başında mavi bir türbanla gördüm , türban omuzlarına sarkıyordu , normalde kapalı biri değildir … Ayrıca rüyamda bi çocukla geziolardı ben sorduğumda bi kızla gezdiğini söylüyordu bana yalan söyleyip aldattığı anlamına geldiğini düşünüyorum yorumlarsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*