Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgi Görmek

Rüyada sevgi neye işarettir?

Eski sevgilimin evine çok yakın iki arkadaşımla beraber gitmişim, karşımda eski sevgilimin ya annesiyle babası ya da büyük babası ve büyük annesi oturuyor tam anlayamadım. Elime henüz 2 aylık var ya da yok bir kız bebek veriyorlar sevmem için (tabi ben istiyorum bebekleri çok severim) sonra birden uyuya kalıyoruz bebekle. O arada eski sevgilim eve gelmiş odadakilerle sohbet ediyor ve diyor ki “ben onu çok sevdim, ben onu çok fazla sevdim ama o benim değerimi bilmedi”. Ben bu sözlerin üzerine uyanıyorum ve kucağımdaki uyuyakalmış bebeği de uyandırıyorum ve bebek uyandığı gibi dilinde süt birikintisiyle kusacak gibi oluyor ama tam kusmuyor.

Bebeği bir kadına veriyorum ve o bebek gittikten sonra o bebekten daha büyük 8 10 aylık 2 3 kız bebek daha geliyor odaya ama onları kucağıma almadan seviyorum. (kısa bir süre) sonra eski sevgilim ayağa kalkıyor ve bana gülümseyerek ellerini uzatıyor benimde ayağa kalkmam için (o an farkediyorum ki takım elbise giymiş) ben 2 yakın arkadaşıma da bakıyorum gideyim mi? diye sorar gibi onlarda bana gülerek olumlu yanıt vermiş oluyorlar. Sonra beni ellerimden kaldırıyor ve sarılıyoruz bana “”seni çok özledim, seni çok seviyorum”” gibi cümleler kuruyor.

(Daha sonra bir an uyanır gibi olmuşum fakat tekrar uykuya dalmışım) Bu sefer o 2 yakın arkadaşımla az önce olduğumuz evden çıkmışız ve o evin sokağındayız onlar benim biraz ilerimde sigara içiyorlar onlara “hani sigaranız yoktu nereden buldunuz” diye soruyorum ikiside birden gülmeye başlıyorlar ve ben anlıyorum ki benim dilek sigaramı almışlar ve şu an onu içiyorlar (dilek sigaralarını sahiplerinden başkası içemez) ve ben onlara bağıra bağıra ağlaya ağlaya onları arkamda bırakıcak şekilde hızlıca yürüyorum. Ve rüyam bitti. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada sevgi yorumu

Rüyanızın ilk kısmı tam bir eski sevgili rüyası olup bazı pişmanlıklar yaşadığınızı temsil etmektedir. Lütfen detaylı bilgi için sayfayı inceleyiniz. Bu kısımda kız bebeği görmeniz ilginç olup anlamı hayırlı işler yapacağınız, hem kendinize hem çevrenize yardımı dokunacak bir dönem yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada sevgi gerçek yaşamınızda hoşnutluk ve mutluluk yaşadığınızı ifade eder.

Dilek sigarası bölümü çok ilginç, duyduğum kadarıyla sigara ile dilek dilemek diye bir fantezi var (neden böyle şeyler yaparlar anlamıyorum, dua edip Allah’tan bir şeyin hayırlısını dilemek var iken ). Burada asıl olan arkadaşının sigara içmesi olup Rüyada sigara içen birini görmek, günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder.

“Rüyada Sevgi Görmek” için bir yanıt

Merhaba admincim benim bi sorum olacaktı.17 yaşındayım ve sevgilimle ali 9 gün oldu benden ayrıldıktan 2 gün sonra başka birisiyle çıktı Biz birbirimizi hala çok seviyoruz Onu %100 eminim Çünkü çok severek ayrıldık ve birden ayrıldık Neden böyle oldu bilmiyorum bu gecede Rüyamda Eski sevgilimi gördüm söyle gördüm ben hastaydım ne rahatsızım Biraz herkes birini ziyaretime geliyordu Ailen falan Neyse misafirler O da geldi bizimkilerin yanına oturdu O beni merak etmiş de gelmiş ama rüyamda Neyse ya işte bana çok yakın davrandı ki ben rüyamda olduğunu bilmiyordum onun hala sevgilisi var diye biliyordum ama bilmiyorum şimdilik atmayınca bu rüyada ne demek istemiş Ben anlamadım Bana Rüyamda çok yakın davrandı benim en yakın arkadaşım var dedi daha geliriz onu affetme Ben de zaten onu affetmeyeceğim beni terk edip gittiği için şimdi rüyamda geldi kardeşim bana dedi ki affetme dedi Ama herkes zamana kadar iyi olduğunu gördü bana yakınlığını gördüm hiçbir şey demediler geç vakte kadar kaldı bizimkilerin yanında geç oldu sordum gelecek misin diye gitmedi Beni merak edip gelmiş atmayacağım Bana bunun cevabını söyler misin Çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir