Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilini Görmek

Rüyada eski sevgilini görmek ne demektir?

Dün gece sevgilimle tartıştık ve ona “ayrılalım” dedim hiç bir şekilde yanıt vermedi, düne kadar kendisini hiç rüyamda da görmedim, birlikteliğimiz 6 aydan beri sürüyor.

Gece yattım ve kalabalık bir mekanda sanki doğum günü partisi gibi, orada ilkokul arkadaşlarımı gördüm ve fotoğraf çekildik, eski sevgililerimi gördüm, hepsi teker teker yanımıza gelip sevgilimin ve benim tek tek elimizi sıktılar, fotoğraf makinesini elime alıp tek tek fotoğraflara baktım, bunlar neye işarettir? yorumlar mısınız. Simdi sevgilim beni arıyor, “uyanmadın mı, konuşalım” diye (burası rüya değil, gerçekten beni arıyor)

Rüyada eski sevgilini görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya tam bir rüyada eski sevdiğini görmek rüyasıdır ancak sanki yeniden barışma olasılığı de var gibi. Detaylı bilgiyi eski sevgili rüya tabiri sayfasında okuyabilirsiniz. Rüyada doğum günü partisi görmüş olmanız  eski kötü anıların, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulacağının sinyalidir.

Rüyada fotoğraf çektirmek, Resim çektirmek, rüyasında fotoğraf çektirdiğini görmek, tehlike arz eden bir yolculuğa çıkacak olarak nitelendirilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilini Görmek” için 4 yanıt

Ben ruyamda sik-sik aslinda sevgilim oldugunu dusunduyum ama uyandikdan sonra yuzunun basqa biri oldugunu anliyorum. Neden boyle oluyor anlamiyorum. Biz bir-birimizi cok seviyoruz. Ama ruyada niye boyle goruyorum merak ediyorum. Neden yuzu basqasi oluyor ama aslinda sevgilim oldugunu dusunuyorum

Merhabalar.
Benim yaklaşık 4 yıldır ciddi görüştüğüm biri vardı. Sorunlu bir süreç yaşıyorduk bir süredir ve bu rüyayı görmeden 1 gün önce kesin olarak ayrıldık. Rüyamda onunla aynı yatakta yan yana sabahlamıştık. Yatış pozisyonu olarak ben sağ kolumun üzerinde yüzüm kısmen yastığa gömülü biçimdeydi. Sonra birden babam odaya girdi bize baktı ve çıktı. Ben utandığımdan uyuyormuş gibi yaptım. Babam çıktıktan sonra ben: keşke bizi böyle görmeseydi babam, dedim. Sonra eski sevgilim bana belimden sarıldı ben de ona döndüm, beni öptü. Bu rüya bana çok ilginç geldi. yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.
34, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, karmaşık.

Rüyanız hakkında bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında araştırabilir, içinde bulunduğunuz ruh hali ve oradaki bilgileri bir arada değerlendirip mesajı tespit edebilirsiniz.

Merhaba.Ben eski sevgilimi üç gündür ruyamda görüyorum.Aslinda ayrilali çok oldu ama biz baglarimizi koparamadik.Arada yine konusuyoruz.Ruyamda ilk gordugum gun en yakin arkadasinin eski sevgilisiyle birlikteydi.İkinci gun ise ben baska sehire gidecektim beni yolcu etmeye geliyordu sonra mesaj atiyordu.Ucuncu gun ise uzun bir mesaj atiyordu duygularini anlatan.Bu ruyalar ne anlama geliyor?Yardim eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir