Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili neye işarettir?

Rüyam da okuldaydık, zil çaldı okuldan çıktık en yakın arkadaşımla. Okuldayken sevdiğim çocuğu hep izledim, takip ettim. Okul çıkışında o yanında bir erkek arkadaşıyla okulun bahçesinde kaldı. En yakın arkadaşım sevdiğim çocuğu gösterdi “hadi izleyelim” dedi ama ben eve gitmek istedim. Arkadaşımın ısrarı üzerine onu izlemeye başladım, arkasını döndü ve beni gördü, o bana bakınca hemen yüzümü döndüm ve başka bir yere bakıyormuş gibi yaptım. Sonra bir şey oldu ben koşarak kaçmaya başladım, en yakın arkadaşım arkada kalmıştı. Ben kaçarken sevdiğim çocuk birine “hep beni takip ediyor, etmesin, istemiyorum, rahatsız oluyorum, onu sevmiyorum” gibi şeyler diyordu.

Bir yere gelmiştim, neresi hatırlamıyorum ama sevdiğim çocuk, sevdiğimin kuzeni ve arkadaşları üzerime doğru yürüyorlardı, yanlarında da bir kadın vardı. Sonra kadın yere yattı ve yüzüme tükürdü. Kadın yüzüme tükürdükten sonra sevdiğim çocuk alkışlamaya başlamıştı ve o an dayanamayıp bana tüküren kadına küfür ederek vurmaya başladım. Sonra sevdiğim çocuğa bakarak onu ne kadar çok sevdiğimi ama onun beni sevmeyeceğimi bildiğimi söylüyordum. O sırada sevdiğim çocuk yüzünü kapatarak ağladı yüzü kıpkırmızı olmuştu. Onu öyle görünce ben de ağlamaya başlamıştım sonra uyandım. Rüyamın anlamı ne açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler. Filiz

Rüyada sevgili görmek nasıl yorumlanır?

Filiz selam, Gördüğün rüya tam bir gençlik rüyası olup, genellikle 13-17 yaşları arası gençler bu tür rüyalar görürler. Bu beynin, kişiyi iyileştirici, kendini iyi hissetmesini sağlayıcı fonksiyonudur. Elbette kimi endişeler, soru işaretleri de bulunabilir.

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgili, sevdiğini görmek rüya tabiri, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Sevgili Görmek” hakkında 9 yorum

 1. Rüyamda sevgilimin beklemediğim bir anda boynuma sarılarak gözyaşlarıyla ağladığını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

 2. Ablam rüyasında benim yeşil renkli bir çamura girdiğimi çamurdan çıktığımda ablam bana neden çamura girdin diye sorduğunda burası şifalı çamurmuş diye cevap vermişim.Ayrıca çamurdan çıktığım halde üzerimde hiç çamur bulaşığı yokmuş.Yorumlarsanız seviniirim.Teşekkür ederim

 3. Sevgilimi en yakın arkadasmla birlikte olmuşlardı rüyamda gördügümde aklımdan çıkmıyo lütfen yorumlarmısınız ?

 4. arkadaşım rüyasında beni görüyor ve şuan ki erkek arkadaşımdan ayrıldığımı başka biriyle sevgili olup mutlu olduğumu görmüş bu ne anlama geliyor acaba?

 5. 6 aydır bir kızla çıkıyorum ve birbirimizi deli gibi seviyoruz, 1 2 yıl sonrada evleneceğiz, annem yengelerim falan çok kişide biliyor, onu dün gece rüyamda sevgilim bizim eve geliyordu, annemle tanışıyordu, annemde “git çabuk iste, çok güzel kaçırmıyalım , diyordu babamda görmedim nerde getirin falan sizce ne demek bu rüya

 6. Rüyada sevgilinin yurt dışına gideceğini görmek
  Rüyamda sevgilimin eğitim için yurt dışa gideceğini ve bunun için hazırlık yaptığını ama bana bakarak ağladığını gördüm ve daha sonra yol üzerinde iki kisi tarafından gerilen uzun bir ip üzerinde sallandığımı gördüm ve daha sonra sevgiliminde gelip oturmaya çalıştı.
  Önce elimin üstüne oturuyordu ama ben sonra elimi çekiyordum ve benimle birlikte sarılarak sallandığını gördüm, mutluyduk sallanırken acaba ne anlama geliyor? yorumlarsanız sevinirim.
  Takma isim: Buse
  Yaşınız : 20
  Cinsiyetiniz : Bayan
  Medeni durum : Bekar
  Mesleğiniz : Öğrenci
  Ruh haliniz : Kararsız,huzursuz

  1. Buse merhaba,
   Bu çok değerli rüyayı paylaştığını için teşekkürler.
   Rüyada sevgiliyi görmek genel olarak gören kişinin karakteri oturmuş, kendini tanıyan, kendiyle barışık, mutlu olmayı başaran bir yapıya sahip olduğunu gösterir ki sizde bu gruptasınız.
   Sevgilinizin eğitim amacıyla yurt dışına gideceğini görmüş olmanız, onun önünde büyük fırsatlar olduğunu ve gelişimini halen devam ettiğini gösterir.
   Rüyanın devamında olanlar hem senin hem sevgilinin bazı endişeler taşıdığınızı, bu endişeleri bir arada olursanız aşacağınıza inandığınızı, “bir aksilik olur da yalnız kalırsam bunları nasıl aşarım” korkusu yaşadığınızı ifade etmektedir ki bunlar aslında her medeni insanın taşıması gereken kaygılardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir