Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliden Anahtar Almak

Rüyada sevgiliden anahtar almak neye işarettir?

Rüyamda sevgilimin okulundayım o sarısın. Okulda onu arıyorlar. Ben de oradayım. Okulda sevgilimin ayrı bir bölümü var. Gidip onu buluyorum ve bana anahtar veriyor (3 tane falan).

Anahtarları alıp dönüyorum ve okul birden hastaneye dönüyor. Tanıdıgım bir ambulans şoförü ve bir tane cocuk. Cocugun vücudunda çeşitli yara ve yanık gibi ya da yanlıs hatırlıyor olabilirim ama yara olduğundan eminim, kolunda ve belinde çeşitli yara izleri vardı. Cok Hızlı gidiyorduk. Soförle kendimi aniden bir duvar dibinde buldum. Sigara içiyorduk. 18 yaşındayım. Sigara kullanıyorum. Rüyamda gördüğüm kızla ciddi düşünüyorum ve onu çok seviyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüya temaları: Sevgilimin okulu, sarışın sevgili, 3 anahtar, hastane, ambulans şoförü, çeşitli yara, yanıklar, kolunda yara, belinde yara, yara izleri, Sigara.

Rüyada sevgiliden anahtar almak neye işarettir?

Rüyada gördüğünüz anahtar gayretlerinizin, çabalarınızın karşılığını alacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada gördüğünüz sevgili ve ondan anahtar almanız, gönül yaşamınızda mutlu günler belkide çok mutlu bir evliliği işaret etmektedir.

“Rüyada Sevgiliden Anahtar Almak” için 4 yanıt

Önünüze bir fırsat, yeni kazanç veye sevindirici bir haber ya da gelişme çıkacağını ve bunu sevdiğiniz kişiyle paylaşacağınızı simgeler.

Rüyamda sevgilim denizde kayboluyordu, onu uzun bir süre bulamıyordum, öldüğünü sanıyordum. Sonra uzun zaman bir zaman sonra kalbini zincirlemiş bir şekilde anahtarıyla bana veriyordu. Kalbim senin aç diyordu

Fatma merhaba,
Gördüğünüz rüya sevgilinizle önce küçük bir sorun yaşamaya arkasından bu sorunu ( veya kaybı) unutup – atlatıp karşınıza çıkacak bir fırsatı onunla birlikte değerlendirip daha güzel günlere kavuşmaya işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir