Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sevgiliden Hediye Aldığını Görmek

Rüyada sevgiliden hediye almak ne demektir?

Rüyamda sevgilim bana hediye vermişti ve evde açmamı söylemişti, eve geldiğimde ise hediyeyi açtım ama ne olduğunu göremiyordum, ışıklar kapalıydı, ışığı açtığımda yerde 2 tane fare hareket etmeden ölmüş gibi duruyordu.

Hemen sevgilimi aradım “ne yaptın sen” falan diyordum, başka ne söylediğimi hatırlamıyorum, koltuğun üzerine çıkmıştım sonra bir tanesi hızlı bir şekilde bana doğru gelmeye basladı, çığlık attım ve uyandım.

Netten baktım rüyada fare görmeyi kötü bir şey olmaya yorumluyorlar, bir hastalık bir düşman gibi şeyler aklım takıldı, sizden yardım istiyorum lütfen yorumlayın, merak içinde bekleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim. Büşra’nın rüyası. 22 Ağustos 2012 @ 16:35

Rüyada sevgiliden hediye aldığını görmek yorumu

Büşra Merhaba, rüyanız hayatınızdaki ani bir değişim, bir teklif ya da fırsat sonucu üzerinizdeki kimi ürkeklik, endişe veya kendini yetersiz görme duygularından kurtulup, yeni bir yaşam tarzına kavuşacağınızı işaret etmektedir.

 

“Rüyada Sevgiliden Hediye Aldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda konuştuğum çocuk bana sarı tweetyli bir kalem hediye ediyordu, odamda başucumda komodinin üzerinde bir kutunun içine yerleştirmeye çalışıyorduk beraber, sonra uyandım, tekrar uyuduğumda yakın arkadaşım yurt dışından gelmiş parfüm hediye almıştı, anlamı nedir sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir