Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliden Mektup Aldığını Görmek

Rüyada sevgiliden mektup almak neye çıkar?

Rüyada sevgiliden mektup aldığını görmekMerhaba. Ben yaklaşık bir ay önceki rüyamı yorumlatmak istiyorum. Hala sevdiğim fakat ayrıldığım sevgiliden mektup alıyorum. Rüyamda ben iş yerinden bir bayan arkadaşım ve dayım eski sevgilimin evine gidiyoruz, o evde yok, ama biz içeriye giriyoruz, oturma odasında oturuyoruz, ben öyle bakınırken televizyon sehpasının altında katlanmış dört beş sayfa kağıt görüyorum, merak edip alıyorum.

Kağıtları alıp baktığımda eski sevgilimin kendi el yazısıyla bana mektup yazdığını görüyorum, mektupta pişman olduğu falan yazıyor. Sonra ben tabi mutlu oluyorum ama kimseye de bir şey demiyorum, sonra bir ara elimde tepsiyle cam cay fincanları görüyorum ama cay içtik mi içmedik mi hatırlamıyorum, sonra eski sevgilimin evinden çıkıyoruz uyanıyorum. Yaşım 30, bayan, -mağazacılık, bekar. Eski sevgilim ikinci katta oturuyor.

Rüyada sevgiliden mektup aldığını görmek yorumu

Rüyanız tanıdığınız veya geçmişte tanıyıp uzun süredir haberleşmediğiniz kişilerle bağlantı kurmanız gerektiğini gösterir. Bakınız mektup görmek sayfası.

Gördüğünüz rüya rüyada eski sevgiliyi görmek açısından incelenirse halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Su anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz anlamı taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgiliden Mektup Aldığını Görmek” için 5 yanıt

Ruyamda eskı ama hala sevdgım sevgılım bana mektup yazmıstı ama bu bır hesap utusunun ıcınde geldı babamda vardı yanımzda yemektemıydık dugunde mı hatırlayamıyorum ozur dılıyodu sevıyorum ve ozur dılerım yazısını okudum cok mutlu oldum ben kolay kolay ruya goRmem ustelık . Sımdıden tesekkur ederım .

slm admin rüyamda bana eski sevgilmdem mektup geldi bunu anlamını söylermisniz Lütfen şimdeden teşşküür ederm saygı ve sevgilerle

Merhaba rüyamda 2 defadır eski sevgilimi görüyorum ve rüyamı yormanızı rica ediyorum, sevgilim rüyamda inşaat elemanıydı, kardeşimle beraber büfeye giderken sesini duyuyorum ve elimde çiçekle önünden geçiyorum bozuluyor, sonra dedemle birlikte arabayla dolaşıyoruz önünden geçerken bakıp duruyor, evimiz villaymış, eviminizin onune mektup bırakıp gidiyor, mektup gerçekten çok güzel yazılmıştı. Çok alakasız değil mi rüyam ve ben bu eski sevgilimi 1 yıldır hiç görmedim ama rüyamda 2.kez görüyorum. Tesekkur ederim simdiden.

Rüyada eski sevgilinin mektup verdiğini görmek
Rüyamda eski sevgilim bana mektuplar veriyordu, bunun anlamını söylerseniz sevinirim.

Merhaba ben bu gün bir rüya gördüm eski okulumda bir şenlikteyim bir ziyarete gelmişim yanımda arkadaşım var ama o sonda gidio neyse ben eski sevgilimi görüyorum oda beni görüyo üstündeki kostümü çıkarıyor beni takip etmeye başlıyor bende en sonda bir merdivene oturuyorum yanıma gelip elime bir mektup atıo okuyorum mektupta seni çok özledim benimle çıkarmısın Yazıo bende evet diyip sarılıyorum ama bi yandan da keşke hayır deseydim diyorum hayal ediyorum biraz pişmanlık oluo bende evet dediğim için ve sonra el ele tutuşup bahçeye gidiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir