Rüyada Sevgililer Gününü Görmek

Rüyada sevgililer gününü görmek neye işarettir?

Şu anda sevgilim yok. Rüyamda sevgililer günündeymişim ve sevgilimin aramasını bekliyorum. İş yerindeki tüm bayan arkadaşlarımın eşleri sevgilileri onları arayıp, hediyeler gönderiyorlar fakat benim sevgilim öğleye kadar beklememe rağmen beni aramadı. Tuvalete gidip hıçkıra hıçkıra ağladım. Öğlen yemek paydosunda iş arkadaşlarım bugun öğle yemeğini iş yerimizin yakınındaki minik bir restoran – kafede yememizi teklif ettiler. Kabul ettim. 4 bayan 2 erkek iş arkadaşı oraya gittik.

Kafeye girdiğimizde adete şok olmuştum. Minik kafe bir düğün salonu gibi balonlar ve ciceklerle süslenmişti ve sevgilim elinde bir buketle beni karşıladı. Sevinçten deliye dönmüştüm. Sevgilim bana 14 şubat sevgililer sürprizi yapmıştı. Rüyam ne anlama geliyor. 28 yaşındayım, İstanbul’da yaşıyorum, bayan, bekarım.

Rüya unsurları : sevgililer günü, iş arkadaşları, arkadaşların eşleri, hediyeler, tuvalette aglamak, öğle paydosu, yemek paydosu, minik restoran, düğün salonu, balonlar, cicekler, elinde buket, süpriz yapmak

Rüyada sevgililer gününü görmek neye yorulur?

Rüyanız içinde bulunduğunuz yalnızlık duygusunu ve güncel olayların etkisinde kaldığınızı işaret etmektedir.

Rüyada sevgililer gününü görmek rüya sahibinin bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu gösterir, sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı olduğunu belirtir. Rüyada sevgililer günü hediyesi almak rüyayı gören kişinin aşk hayatında kendisini çok sevindirecek bir şey yaşamasına delalet eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir