Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Babaannesini Görmek

Rüyada sevgilinin babaannesini görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben 26 yaşındayım, hemşireyim, bekarım. Rüyam şöyle: Sevgilimin evinde otururken annesi babası ve babaannesi geliyor. Hepsini karşılıyorum ve ellerini öpüyorum. Babaanne koltuğa oturuyor ve beni yanına çağırıyor benimle konuşmaya başlıyor. Öğütler verip saçımı okşayıp öpüyor beni. Sevgilimde karşıdan tebessüm ediyor bize.

Üzerinde siyah beyaz karışık bir elbise var babaannenin. Anne baba pek ilgilenmiyor benimle sadece babaannesiyle bana bakıyorlar. Bu arada arkadaşımın babaannesi yıllar önce ölmüş ve kambur imiş. Benim rüyamdaki babaannede kamburdu ve bu insanları normal hayatta hiç görmedim. 1 hafta sonra babaannesini yine rüyamda gördüm sadece sessizce gözyaşı döküp saçımı okşadı.

Rüyada sevgilinin babaannesini görmek neye yorulur?

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir. Yani ölü diri getirir.
Rüyanız ümidinizi kestiğiniz bir şeyin gerçekleşmesine işarettir? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada babaanneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgilinin Babaannesini Görmek” için bir yanıt

Merhaba, 23 yaşındayım. 20 eylülde 4 yıllık sevgilimden ayrıldım. Rüyamda ölmüş babannesini gördüm, babannesi ayrıldıgımıza uzuldugunu ve ayrılmamamız gerektiğini söylüyordu. Barıstırmak için neler yapılabilir diye akıl veriyordu. Tam olarak bu ruyadan ne çıkarmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir