Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek neye işaret eder?

İyi günler, bir rüya gördüm, karışık ama kafama takıldı, yardımcı olur musunuz? Rüyamda sevgilim tanımadığım bir kadınla evlenip bizim evimize geliyor (evimiz çok eskiden ailem ile beraber boşanmalarından önce kaldığımız ev, belki 23 sene önce). Kapıyı ben açıyorum ve bakıyorum bir kadın gelinlikler içinde sevgilimde arkasında damatlık kıyafeti içinde duruyor, elinde ya bir tepsi tatlı ya da çiçek vardı hatırlayamıyorum. Evin içine giriyorlar ve gelin çok ağlıyor annem ise (evet benim annem) geline sarılmış yatıştırıyordu.

Damat olan sevgilim ise arkalarında durmuş izliyor bende önlerinde durup izliyorum ve içimden şu lafları geçiriyormuşum… “bu kadar direndin evlenmem diye sonra gidip benden başkasıyla evleniyorsun ve bizim eve getiriyorsun ve annem onu yatıştırıyordu. Bu arada sevgilim zaten gerçek hayatta evli bir adam ama rüyadaki kadın eşi değildi, başka bir kadın ve ben kız kardeşine çok benzettim.

Bunun bir yorumu vardır değil mi? Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Tombik

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek neye yorumlanır?

Rüyada sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek sevgiliniz ile ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığınızı bu sorunların büyük ihtimalle bir güven sorunu olduğunu gösterirken aynı zamanda bir iç hesaplaşma yaşamanın yansımasını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek” için 8 yanıt

Rüyada sevgilim başkasıyla evleniyor ve ben düğününe gidiyorum, sevdiğim adam benimle konuşuyor, hep gözü bende oluyor, istemeyerek evleniyor, bana da evlenceğiz diyip bu konu hakkında bir şeyler anlatıyor ama ben ayrılmaya karar vermişim. Bu neye çıkar?

Rüyada nişanlım başkasıyla evleniyordu, düğünü görüyorum altın falan takıldığını gördüm. Benim nişanımda takılan altınlar yine kolumda duruyor, gerdek gecesi de bizim evdeki koltukta uyuyor nişanlımda.

Rüyamda sevgilim bir başkasıyla evlenmiş ben bunu sonradan fark ediyorum ve evlerine gidip o tanımadan nefret ettiğim kıza bir şişe kolonya hediye ediyorum, düğün hediyesiymiş falan, sonra kapıyı çarpıp çıkıyorum ama hala telefonuma acaba sevgilim bir mesaj atmış mı diye bakacağım, mesajlara girerken annem uyandırdı sağ olsun.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek
Rüyamda eski sevgilimin başkasıyla evlendiğini gördüm ve düğününe gittim, bu ne anlama gelir ve hala unutamadığım biri bu, hala seviyorum ama 8 aydır görmedim bile bana yardımcı olur musunuz?

Sevgilim benle konuşurken evleneceğiz derken rüyamda başka bir kızla evleniyor, bana düğün daveti veriyorlar bende o dügüne gidiyorum onlara altın takıyorum

Rüyada sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek
Rüyamda sevdiğimi başka bir kadınla evlenirken gördüm, sevdiğim arkadaşına şöyle diyordu “kadının gerçek adıyla evlenmiyorum elif’in üzerine evleniyorum” dedi. bunu yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sevdiği kişinin başka biriyle evlendiğini görmek
Rüyamda 1 yıldır beraber olduğum sevgilim kuzenimle evleniyordu ve ben ilk başta buna onay verirken daha sonra çok üzülüyordum. Kuzenim 34 yaşında daha önce birkez evlenip boşandı ve 2 gün önce yeniden evlendi. Kuzenim sevgilimi tanıyor fakat asla aralarında her hangi bir yakınlaşma yok. Rüyanın sonunda sevgilimle tırların geçtiği dar bir yoldan yürüyorduk ama ayrı bir şekilde. Sonra o benim önüme geçerek beni çağırdı ve rüyamın en sonunda büyük bir otoyolun yanında yeşilliklere uzanarak mahkemeye başvur ve kuzenimden ayrıl dedim, sonra uyandım. 27, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Şaşkın ve endişeli

Rüyanız, ilişkinizde bazı sıkıntılar olduğunu, büyük ihtimalle aranızda bir güven sorunu oluştuğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir